Disainiajakiri
Disainiajakiri
Adapterisüsteem Professionaalseks Filmimiseks

NiceDice

Adapterisüsteem Professionaalseks Filmimiseks NiceDice-System on esimene multifunktsionaalne adapter kaameratööstuses. See muudab üsna nauditavaks erinevate kaubamärkide erineva paigaldusstandardiga varustuse - näiteks tuled, monitorid, mikrofonid ja saatjad - kinnitamise kaamerate külge täpselt sellisel viisil, nagu nad vastavalt olukorrale vajavad. Isegi uusi arenevaid paigaldusstandardeid või äsja ostetud seadmeid saab ND-süsteemi hõlpsasti integreerida, lihtsalt uue adapteri hankimisel.

Projekti nimi : NiceDice, Disainerite nimi : Nils Fischer, Kliendi nimi : .

NiceDice Adapterisüsteem Professionaalseks Filmimiseks

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.