Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohviku Sisekujundus

Quaint and Quirky

Kohviku Sisekujundus Quaint & Quirky Dessert House on projekt, mis näitab moodsa kaasaegse hõngu looduslähedusega, mis kajastab täpselt maitsvaid toite. Meeskond soovib luua saali, mis oleks tõeliselt ainulaadne ja nad otsisid inspiratsiooni linnupesast. Seejärel toodi kontseptsioon ellu istumisaluste kollektsiooni kaudu, mis on ruumi keskne element. Kõigi kaunistuste erksad struktuur ja värvid aitavad luua ühtlustunnet, mis seob maapinna ja vahepealse põranda isegi siis, kui need annavad atmosfääri tähelepanu haarava pilgu.

Projekti nimi : Quaint and Quirky, Disainerite nimi : Chaos Design Studio, Kliendi nimi : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky Kohviku Sisekujundus

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.