Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohviku Sisekujundus

Quaint and Quirky

Kohviku Sisekujundus Quaint & Quirky Dessert House on projekt, mis näitab moodsa kaasaegse hõngu looduslähedusega, mis kajastab täpselt maitsvaid toite. Meeskond soovib luua saali, mis oleks tõeliselt ainulaadne ja nad otsisid inspiratsiooni linnupesast. Seejärel toodi kontseptsioon ellu istumisaluste kollektsiooni kaudu, mis on ruumi keskne element. Kõigi kaunistuste erksad struktuur ja värvid aitavad luua ühtlustunnet, mis seob maapinna ja vahepealse põranda isegi siis, kui need annavad atmosfääri tähelepanu haarava pilgu.

Kohviku Sisekujundus

& Dough

Kohviku Sisekujundus Kliendi peakontor asub Jaapanis 1300 sõõrikupoe brändipoodidega ning Dough on kohvikute kaubamärk, mida arendatakse hiljuti ja mis on esimene pood, kus avatakse suurejooneline avamine. Tõstsime esile tugevuse, mida meie klient saaks pakkuda, ja kajastasime neid kavandites. Kasutades ära meie kliendi tugevust, on selle kohviku üheks esimeseks iseloomulikuks punktiks seos ostuleti ja köögi vahel. Seina ja tasakaalustatud aknaava seadistamisega suhtub meie klient sellesse tööstiili hästi, see teeb klientide sujuvamaks.

Restoran

La Boca Centro

Restoran La Boca Centro on kolmeks aastaks piiratud baari- ja toidusaal, mille eesmärk on arendada kultuurivahetusi Hispaania ja Jaapani köögi teemadel. Toredas Barcelonas külastades on meie linnakujundus inspireerinud kaunist linna lisandumist ja suhtlemist rõõmsameelsete, helde südamega Kataloonia inimestega. Täieliku reprodutseerimise nõudmise asemel keskendusime originaalsuse jäädvustamiseks osaliselt lokaliseerimisele.

Baarrestoran

IL MARE

Baarrestoran Selles restoranis kasutasime kontseptsiooni „lõigata ja kleepida”. Mitme restorani pidamiseks on hindamatu väärtusega proteiini kombinatsioonide disainilahenduste peentükkide kasutamine. Näiteks kaarekujuline kuju, mis ühendab kolonni ja lagi, saab kujunduse üheks tükiks ja läheb kindlasti pingist või baariletist kõrgemale. Loomulikult saab seda lihtsalt kasutada ka atmosfääri jagamiseks. Tegelikult on veel kolm restorani juba valminud ja see "lõigata ja kleepida" kujundus on avaldanud kasulikku mõju.

Restoran

George

Restoran George'i kontseptsioon on "söögituba, mis on kujundatud koos kliendi mälestustega". See on koht, kus saab juhuslikult nautida igapäevaseid üritusi, nagu söögi- ja joogipeod, hellitades Ameerika kultuuri ja moodsa arhitektuuri ajalugu, kui klient elas New Yorgis. Seetõttu on restoran tervikuna ehitatud New Yorgi pärandrestorani kuvandisse, lisahooned on tehtud vähehaaval, näidates ajaloolise tausta tunnet. See peab sisaldama ülalnimetatud kontseptsiooni ja meil on õnnestunud selle hoone potentsiaal maksimaalselt ära kasutada.

Sisekujundus

CRONUS

Sisekujundus Selle liikmete baarisalong on suunatud juhtidele, kes soovivad veeta stiilselt linnaõhtuid. On ütlematagi selge, et tunnete midagi erilist ja erakordset nende jaoks, kes soovivad liikmeks saada ja kes soovivad seda riba kasutada. Veelgi enam, kui hakkate siin kasutama hakata, mängib kasutatavus ja mugavus toimimisvormi jaoks suurt tähtsust. Need kaks ülalnimetatud aspekti võivad teil olla üsna veider ja just õige puudutuse andmine oli meie väljakutse. Tõepoolest, see “kaks aspekti” oli selle baarisalongi kujundamise märksõna.