Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tugitool

Osker

Tugitool Osker kutsub teid kohe tagasi istuma ja lõõgastuma. Sellel tugitoolil on väga väljendunud ja kõverjooneline disain, millel on iseloomulikud omadused, näiteks suurepäraselt valmistatud puidust tisleritooted, nahast käetoed ja polsterdus. Paljud detailid ja kvaliteetsete materjalide kasutamine: nahk ja täispuit tagavad tänapäevase ja ajatu disaini.

Kraanikausi Mööbel

Eva

Kraanikausi Mööbel Kujundaja inspiratsioon tuli minimaalsest disainist ja selle kasutamisest vannitoa vaikse, kuid värskendava funktsioonina. See selgus arhitektuurivormide ja lihtsa geomeetrilise mahu uurimisel. Valamu võib olla potentsiaalselt element, mis määratleb erinevad ruumid ümber ja samal ajal keskpunkti ruumis. Seda on väga lihtne kasutada, see on puhas ja vastupidav. Variante on mitmeid, sealhulgas eraldiseisev, istepink ja seinale kinnitatav, samuti ühe- või kahekordne kraanikauss. Värvivariatsioonid (RAL-värvid) aitavad disaini ruumi integreerida.

Laualamp

Oplamp

Laualamp Oplamp koosneb keraamilisest korpusest ja täispuidust alusest, millele asetatakse led-valgusallikas. Tänu oma kujule, mis saadakse kolme koonuse liitmise teel, saab Oplampi keha pöörata kolme eristatavasse asendisse, mis loob erinevat tüüpi valgust: kõrge lauavalgusti ümbritseva valgusega, madal laualamp ümbritseva valgusega või kaks ümbritsevat valgust. Lambi koonuste iga konfiguratsioon võimaldab vähemalt ühel valgusvihul ümbritsevate arhitektuuriseadistustega loomulikult suhelda. Oplamp on disainitud ja täielikult käsitööna valmistatud Itaalias.

Reguleeritav Laualamp

Poise

Reguleeritav Laualamp Poise akrobaatiline välimus, mille on kujundanud Robert Dabi Unformist. Stuudio nihkub staatilise ja dünaamilise ning suure või väikese asendi vahel. Sõltuvalt proportsioonist selle valgustatud rõnga ja seda hoidva käe vahel tekib ristmik või puutuja ringjoon. Kõrgemale riiulile asetades võiks rõngas riiuli kohal üle käia; või kui rõnga kallutada, võib see puudutada ümbritsevat seina. Selle reguleeritavuse eesmärk on kaasata omanik loominguliselt ja mängida valgusallikaga proportsionaalselt teiste seda ümbritsevate objektidega.

Kõlarite Orkester

Sestetto

Kõlarite Orkester Kõlarite orkestriansambel, kes mängib koos nagu tõelised muusikud. Sestetto on mitmekanaliline helisüsteem, mis võimaldab mängida konkreetseid heliribasid eraldi kõlaritest, millel on erinevad tehnoloogiad ja materjalid, mis on pühendatud konkreetsele helikorpusele, puhta betooni, kõlavate puidust helilaudade ja keraamiliste sarvede seas. Palade ja osade segunemine tuleb tagasi, et olla füüsiliselt kuulamiskohas nagu päris kontserdil. Sestetto on salvestatud muusika kammerorkester. Sestetto toodavad otse selle disainerid Stefano Ivan Scarascia ja Francesco Shyam Zonca.

Avalik Aiatool

Para

Avalik Aiatool Para on avalike välitoolide komplekt, mis on loodud välitingimustes vaoshoitud paindlikkuse tagamiseks. Toolide komplekt, millel on ainulaadselt sümmeetriline kuju ja mis erineb täielikult tavapärase toolidisaini olemuslikust visuaalsest tasakaalust. Lihtsast kiigekujust inspireerituna on see välitoolide komplekt julge, kaasaegne ja tervitab suhtlemist. Mõlemad on raske kaalutud põhjaga, Para A toetab 360 pöörlemist ümber oma aluse ja Para B toetab kahesuunalist pööramist.