Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Thankusir Neverland

Restoran Kogu projekti pindala on üsna suur, elektri ja vee muundamise ning tsentraalse kliimaseadme kulud, samuti muu köögi riistvara ja sisseseade kulud on suured, seega on siseruumide kaunistamiseks olemasolev eelarve üsna piiratud, seetõttu võtavad disainerid arvesse “ hoone enda looduse ilu ", mis pakub suurt üllatust. Katust on muudetud, paigaldades selle peale erineva suurusega taevatuled. Päeval paistab päike läbi taevavalgust, loob looduse ja ühtlustatud valgusefekti.

Sõrmus

Ohgi

Sõrmus Ohgi sõrmuse kujundaja Mimaya Dale on selle sõrmusega edastanud sümboolse sõnumi. Tema rõnga inspiratsioon tuli positiivsetest tähendustest, mis Jaapani voltimisfännidel on ja kui palju neid Jaapani kultuuris armastatakse. Materjaliks on ta 18K kollast kulda ja safiiri ning need toovad esile luksusliku aura. Lisaks sellele istub volditav ventilaator rõnga all nurga all, mis annab ainulaadse ilu. Tema disain on ida ja lääne ühtsus.

Kirjade Avaja

Memento

Kirjade Avaja Kõik algab tänuga. Kirjade avajate seeria, mis kajastab ameteid: Memento ei ole ainult tööriistakomplekt, vaid ka objektide sari, mis väljendab kasutaja tänu ja tundeid. Toote semantika ja erinevate elukutsete lihtsate piltide kaudu annavad kujundused ja unikaalsed viisid, kuidas iga Memento tükki kasutada, kasutajale mitmesuguseid südamlikke kogemusi.

Jaapani Restoran Ja Baar

Dongshang

Jaapani Restoran Ja Baar Dongshang on Pekingis asuv jaapani restoran ja baar, mis koosneb erineva kuju ja suurusega bambusest. Projekti visiooniks oli luua ainulaadne söögikeskkond, põimides Jaapani esteetika kokku hiina kultuuri elementidega. Kahe riigi kunsti ja käsitööga tihedalt seotud traditsiooniline materjal katab seinad ja laed, et luua intiimne õhkkond. Naturaalne ja jätkusuutlik materjal sümboliseerib hiina klassikalises loos linnapildivastast filosoofiat, Bamboo hirsa seitset tarka ning interjöör kutsub esile söögituba bambuseistanduses.

Tugitool

Osker

Tugitool Osker kutsub teid kohe tagasi istuma ja lõõgastuma. Sellel tugitoolil on väga väljendunud ja kõverjooneline disain, millel on iseloomulikud omadused, näiteks suurepäraselt valmistatud puidust tisleritooted, nahast käetoed ja polsterdus. Paljud detailid ja kvaliteetsete materjalide kasutamine: nahk ja täispuit tagavad tänapäevase ja ajatu disaini.

Maja

Zen Mood

Maja Zen Mood on kontseptuaalne projekt, mille keskmes on 3 võtmetegurit: minimalism, kohanemisvõime ja esteetika. Üksikud segmendid on ühendatud, luues mitmesuguseid kujundeid ja kasutusviise: kodusid, kontoreid või müügisalonge saab luua kahes vormingus. Iga mooduli konstrueerimine on 3,20 x 6,00 m, mis on paigutatud 19 m 2 sisse 01 või 02 korruse vahel. Transport toimub peamiselt veoautodega, samuti saab selle kohale toimetada ja paigaldada vaid ühe päevaga. See on ainulaadne, kaasaegne disain, mis loob lihtsad, elavad ja loomingulised ruumid, mis on tehtud võimalikuks puhta ja industrialiseeritud konstruktiivse meetodi abil.