Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teekann Ja Teekannud

EVA tea set

Teekann Ja Teekannud See võrgutavalt elegantne koos sobivate tassidega teekann on laitmatu kallakuga ja sellest on rõõm osa võtta. Selle teepoti ebaharilik kuju, mille korral tila on segunenud ja kehast kasvanud, sobib eriti hästi heaks valamiseks. Tassid on mitmekülgsed ja kombatavad, et teie kätes pesitseda erineval viisil, kuna igal inimesel on tassi hoidmiseks oma lähenemisviis. Saadaval läikivvalge hõbetatud rõngaga või must matt portselan läikiva valge kaane ja valgete ääristega tassidega. Sisse paigaldatud roostevabast terasest filter. MÕÕTMED: teekann: 12,5 x 19,5 x 13,5 tassi: 9 x 12 x 7,5 cm.

Kell

Zeitgeist

Kell Kella peegeldab zeitgeist, mida seostatakse nutikate, tehniliste ja vastupidavate materjalidega. Toote kõrgtehnoloogiline nägu on esindatud poole toorusega süsiniku korpuse ja ajanäidikuga (kerged augud). Süsinik asendab metallosa kui mineviku reliikviat ja rõhutab kella funktsionaalset osa. Keskosa puudumine näitab, et uuenduslik LED-indikaator asendab klassikalist kellamehhanismi. Pehmet taustvalgust saab reguleerida nende omaniku lemmikvärvi järgi ja valguseandur jälgib valgustuse tugevust.

Robotsõiduk

Servvan

Robotsõiduk See on ressursipõhise majanduse teenindussõiduki projekt, moodustades võrgustiku teiste sõidukitega. Ühtne süsteem võimaldab üksteisega suhelda, mis suurendab reisijateveo efektiivsust ja suurendab tõhusust tänu maanteerongis liikumisele (FX-koefitsiendi, sõidukite vahelise kauguse vähendamine). Autol on mehitamata juhtimine. Sõiduk on sümmeetriliselt: odavalt toodetav. Sellel on neli pöörlevat mootorratast ja võimalus liikumist tagasi pöörata: suurte mõõtmetega manööver. Reisile minemine parandab reisijate suhtlemist.

Toitesöötja

Food Feeder Plus

Toitesöötja Food Feeder Plus ei aita mitte ainult lastel üksi süüa, vaid tähendab ka vanematele suuremat iseseisvust. Imikud saavad seda ise käes hoida ja seda imeda ja närida pärast seda, kui olete purustanud vanemate valmistatud toidu. Food Feeder Plus sisaldab suuremat ja elastset silikoonkotti, et rahuldada imikute kasvavat isu. See on oluline söötmisvõimalus, mis võimaldab väikelastel värsket tahket toitu ohutult uurida ja nautida. Toidud ei pea olema püreestatud. Pange toit lihtsalt silikoonkotti, sulgege lukk ja imikud saavad värske toiduga isesöömist nautida.

Kunstlik Topograafia

Artificial Topography

Kunstlik Topograafia Suur mööbel nagu koobas See on auhinnatud projekt, mis võitis rahvusvahelisel konteinerikonkursil kunsti peapreemia. Minu idee on mahuti õõnes tühjendada, et ehitada amorfne ruum nagu koobas. See on valmistatud ainult plastmaterjalist. Ligikaudu 1000 lehte 10 mm paksusest pehmest plastmaterjalist lõigati kontuurjooneks ja lamineeriti kihina. See pole mitte ainult kunst, vaid ka suur mööbel. Kuna kõik osad on pehmed nagu diivan ja sellesse ruumi sisenev inimene saab lõõgastuda, leides oma kehavormiks sobiva koha.

Siseruum

Chua chu kang house

Siseruum Nõelravi punkt selles majas pidi ühendama suletud piirkonna uhiuue vaikuse visuaalse olekuga. Neid tehes taastatakse teatav ajalooline ja toores võlu, et kaitsta maja tühjust. Uus majutuskoht lõpeb interjööri sisemuse üllatusega; kuiv ja märg köök köögis ja söögituba köögis. Eluruumi katkestas ka muljetavaldav kunstirünnak, millest on peagi saanud elektrijuhtmete isiklik korpus. Üldise rõhuasetuse täiendamiseks on vajalik värvida sooja valguse viilud kõikidele värviseintele.