Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Brooklyn Luxury

Elumaja Inspireerituna kliendi kirest rikkalike ajalooliste residentuuride vastu, esindab see projekt funktsionalismi ja traditsiooni kohandamist praeguste kavatsustega. Seega valiti, kohandati ja stiliseeriti klassikaline stiil kaasaegse disaini ja kaasaegsete tehnoloogiate kaanonitele, hea kvaliteediga uudsed materjalid on aidanud selle projekti loomisel - see on New Yorgi arhitektuuri tõeline ehe. Eeldatavad kulud ületavad 5 miljonit Ameerika dollarit, pakkudes eeldust stiilse ja küllusliku interjööri loomiseks, kuid samas ka funktsionaalseks ja mugavaks.

Nutimööbel On Tänavamööbli

Fluid Cube and Snake

Nutimööbel On Tänavamööbli Hello Wood lõi nutiruumidega välimööbli rea ühiskondlikesse ruumidesse. Jälgides avaliku mööbli žanrit, kavandasid nad visuaalselt kaasahaaravaid ja funktsionaalseid installatsioone, mis hõlmasid valgustussüsteemi ja USB-pistikupesasid, mis nõudsid päikesepaneelide ja akude integreerimist. Madu on modulaarne struktuur; selle elemendid on antud saidile sobivaks varieeruvad. Fluid Cube on fikseeritud seade, mille klaasist ülaosa sisaldab päikesepatareisid. Stuudio usub, et disaini eesmärk on muuta igapäevaseks kasutamiseks mõeldud esemed armsateks esemeteks.

Söögilaud

Augusta

Söögilaud Augusta tõlgendab klassikalist söögilauda ümber. Esindades meie ees olevaid põlvkondi, näib kujundus kasvavat nähtamatust juurtest. Lauajalad on orienteeritud sellele ühisele südamikule, ulatudes kuni raamatuga sobitatud lauaplaadi hoidmiseni. Euroopa tahke pähklipuit valiti tarkuse ja kasvu tähenduse järgi. Puit, mille mööbli valmistajad tavaliselt ära viskavad, kasutatakse selle väljakutseks. Sõlmed, praod, tuul raputab ja ainulaadsed keerised räägivad puu elu lugu. Puidu ainulaadsus võimaldab sellel lool elada perekonna pärandi mööblitükis.

Kosmeetikapakendid

Clive

Kosmeetikapakendid Clive kosmeetikapakendite kontseptsioon sündis teistsuguseks. Jonathan ei soovinud lihtsalt luua tavaliste toodetega veel ühte kosmeetikabrändi. Otsustanud uurida rohkem tundlikkust ja pisut rohkem, kui ta isikliku hoolduse osas usub, tegeleb ta ühe peamise eesmärgiga. Keha ja vaimu tasakaal. Havai inspireeritud disainilahendus, troopiliste lehtede kombinatsioon, mere tonaalsus ja pakendite kombatav kogemus pakuvad lõõgastuse ja rahu tunnet. See kombinatsioon võimaldab selle koha kogemusi disainile tuua.

Kontor

Studio Atelier11

Kontor Hoone aluseks oli "kolmnurk", millel oli algse geomeetrilise vormi tugevaim visuaalne pilt. Kui vaatate kõrgelt kohalt alla, näete kokku viit erinevat kolmnurka. Erineva suurusega kolmnurkade kombinatsioon tähendab, et "inimene" ja "loodus" mängivad kohta, kus nad kohtuvad.

Kontseptsiooniraamat Ja Plakat

PLANTS TRADE

Kontseptsiooniraamat Ja Plakat TAIMAKAUBANDUS on botaaniliste isendite uuendusliku ja kunstilise vormi sari, mis töötati välja õppematerjalide asemel inimeste ja looduse paremate suhete loomiseks. Taimekaubanduse kontseptsiooni raamat valmis selleks, et aidata teil sellest loomingulisest tootest paremini aru saada. Raamat, mis on kujundatud täpselt tootega samas mõõdus, sisaldab lisaks loodusfotodele ka looduse elutarkusest inspireeritud ainulaadset graafikat. Huvitavam on see, et graafika trükitakse hoolikalt kõrgtrükis, nii et iga pildi värv ja tekstuur varieeruksid täpselt nagu looduslikud taimed.