Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehted

Poseidon

Ehted Minu kujundatud ehted väljendavad minu tundeid. See esindab mind kunstniku, disainerina ja ka inimesena. Päästik Poseidoni loomiseks seati minu elu kõige pimedamatel tundidel, kui tundsin end ehmununa, haavatavana ja kaitset vajavana. Peamiselt kujundasin selle kollektsiooni kasutamiseks enesekaitseks. Ehkki see mõte on kogu selle projekti jooksul hääbunud, on see siiski olemas. Poseidon (Kreeka mütoloogias merevärinate jumal ja maavärinate "Earth Shaker") on minu esimene ametlik kollektsioon, mis on suunatud tugevatele naistele ja mille eesmärk on anda kandjale jõu ja enesekindlust.

Etiketid

Stumbras Vodka

Etiketid Stumbrase klassikaline viinakollektsioon taaselustab vanu Leedu viinavalmistamise traditsioone. Kujundus muudab vana traditsioonilise toote tänapäeva tarbija jaoks ligilähedaseks ja asjakohaseks. Roheline klaaspudel, Leedu viina valmistamise jaoks olulised kuupäevad, legendidel põhinevad tõesed faktid ja meeldivad, pilkupüüdvad detailid - vanu fotosid meenutav volditud väljalõige, põhjas olev kaldus riba, mis täiendab klassikalist sümmeetrilist kompositsiooni, ning fondid ja värvid, mis annavad edasi iga alambrändi identiteeti - kõik muudavad traditsioonilise viinakollektsiooni ebatraditsiooniliseks ja huvitavaks.

Kalender

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalender Ehitame koos teiega linnu. NTT Ida-Jaapani ettevõtete müügiedenduse edastatud sõnumit kajastatakse selles lauakalendris. Kalendrilehtede ülemine osa on lõigatud värvikirevatest hoonetest ja kattuvad lehed moodustavad ühe õnneliku linna. See on kalender, mida saab nautida iga kuu hoonete maastiku muutmise üle ja see annab teile võimaluse jääda kogu aasta õnnelikuks.

Kalender

NTT COMWARE “Season Display”

Kalender See on väljalõikekujundusega lauakalender, millel on hooajalised motiivid peenel reljeefil. Kujunduse esiletõstmine on kuvamisel, hooajalised motiivid on parima kuvamise jaoks seatud 30-kraadise nurga alla. See uus vorm väljendab NTT COMWARE uudset ideed uute ideede genereerimisel. Kalendri funktsionaalsusele mõeldakse piisavalt kirjutamisruumi ja joondatud joontega. See on hea kiireks vaatamiseks ja hõlpsasti kasutatav, ergutades originaalsust, mis eristab seda teistest kalendritest.

Ehted

odyssey

Ehted Monomeeri poolt loodud odüsseia põhiidee hõlmab mahukate geomeetriliste kujundite katmist mustrilise nahaga. Sellest saab selguse ja moonutuste, läbipaistvuse ja varjamise koosmõju. Kõiki geomeetrilisi kujundeid ja mustreid saab soovi korral kombineerida, mitmekesistada ja täiendada täiendustega. See põnev ja lihtne idee võimaldab luua peaaegu ammendamatu disainilahenduste valiku, mis sobib ideaalselt kiire prototüübi (3D-printimine) pakutavate võimalustega, kuna igal kliendil on võimalik toota täiesti individuaalset ja ainulaadset eset (külastus: www.monomer). eu-pood).

Tolmulapp Ja Luud

Ropo

Tolmulapp Ja Luud Ropo on isetasanduv tolmu- ja luudukontseptsioon, mis ei kuku kunagi põrandale. Tänu prügikasti alumises sektsioonis asuva veepaagi väikesele kaalule hoiab Ropo end looduslikult tasakaalus. Pärast tolmu hõlpsat pühkimist prügikasti sirge huule abil saavad kasutajad luu ja prügikoti kokku tõmmata ja ühe tervikuna ära panna, ilma et peaks kunagi alla kukkuma. Kaasaegse orgaanilise vormi eesmärk on tuua siseruumidesse lihtsus ja õõtsuva weeble võnke funktsioon kavatseb põrandat puhastades kasutajaid lõbustada.