Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

Calendar 2014 “Safari”

Kalender Safari on paberist käsitööloomade kalender. Eemaldage ja koondage 6 lehte, mille külgedel on 2 kuu pikkust kalendrit. Pöörake kere ja liigendiosad mööda kortse, vaadake liigeste jälgi ja asetage need kokku nagu näidatud. Kvaliteetsed kujundused saavad muuta ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni Elu koos disainiga.

Usb-Mälupulk

Frohne eClip

Usb-Mälupulk eClip on maailmas esimene meetrilise joonlauaga USB-mälupulk. eClipile omistati hõbedane iDA & Golden A 'disainiauhind. eClip on kerge, sobib teie võtmehoidjaks ja toimib nagu paberiklipp paberite, kviitungite ja raha korraldamiseks. eClip kaitseb turvatarkvaraga isikuandmeid, intellektuaalset omandit, tööandja andmeid, meditsiinilisi andmeid ja ärisaladusi. eClip on loodud Frohne poolt Floridas. Kuldne mälupistik on põrutus-, kriimustus-, veekindel, alkoholikindel, tolmukindel, rooste- ja elektromagnetiline.

Mootorsaag

Rotation Saw

Mootorsaag Pöörleva käepidemega kettsaag. Sellel ketil on käepide, mis pöörleb 360 ° ja peatub etteantud nurkade all. Üldiselt lõikavad inimesed puid horisontaalselt või vertikaalselt, saagi teatud nurga all keerates või kehaosi kallutades või kallutades. Kahjuks libiseb sae sageli kasutaja käest kinni või peab kasutaja töötama ebamugavas asendis, mis võib põhjustada vigastusi. Selliste puuduste korvamiseks on kavandatud sae varustatud pöörleva käepidemega, nii et kasutaja saab lõikenurki reguleerida.

Pudelikaunistused

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Pudelikaunistused Kuldselt särav “Leedu viin kuld. Must väljaanne ”pärandas oma eksklusiivse ilme Leedu rahvakunstist. Romb ja heeringas on väikestest ruutudest kombineeritud leedu rahvakunstis väga levinud mustrid. Ehkki nendele rahvuslikele motiividele viitamine sai moodsama kuju, muudeti salapärased minevikupeegeldused moodsaks kunstiks. Valdav kuldne ja must värv rõhutavad erakordset viina filtreerimisprotsessi läbi söe- ja kuldsete filtrite. See teebki “Leedu viina kullaks. Must väljaanne ”nii õrn ja kristallselge.

Kalender

Calendar 2014 “Flowers”

Kalender Kujundage tuba, viige sisse aastaajad - Lillede kalender pakub vaasi kujundust, milles on 12 erinevat lille. Helendage oma elu igal kuul hooajalise lillega. Kvaliteetsed kujundused saavad muuta ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni Elu koos disainiga.

Ehted

Angels OR Demons

Ehted Oleme tunnistajaks pidevale lahingule hea ja halva, pimeduse ja valguse, päeval ja ööl, kaose ja korra, sõja ja rahu, kangelase ja kaabaka vahel. Sõltumata usutunnistusest või rahvusest, on meile räägitud meie pidevate kaaslaste lugu: meie paremal õlal istuv ingel ja vasakul olev deemon veenab meid tegema head ja registreerib oma head teod. Ta kurat veenab meid teha halba ja peab oma halbade tegude üle arvestust. Ingel on metafoor meie "superegole" ja kurat tähistab "id" ning pidevat võitlust südametunnistuse ja alateadvuse vahel.