Disainiajakiri
Disainiajakiri
Reklaamikampaania

Feira do Alvarinho

Reklaamikampaania Feira do Alvarinho on iga-aastane veinipidu, mis toimub Portugalis Moncaos. Ürituse edastamiseks loodi iidne ja väljamõeldud kuningriik. Oma nime ja tsivilisatsiooniga Alvarinho Kuningriik, mis on nimetatud seetõttu, et Moncaot tuntakse Alvarinho veini hällina, sai inspiratsiooni Moncao tegelikust ajaloost, paikadest, ikoonidest ja legendidest. Selle projekti suurim väljakutse oli viia territooriumi tegelik lugu tegelaskuju sisse.

Visuaalse Identiteedi Kujundus

ODTU Sanat 20

Visuaalse Identiteedi Kujundus Lähis-Ida tehnikaülikooli igal aastal toimuva kunstifestivali ODTU Sanat 20. tegevusaastaks oli taotlus üles ehitada visuaalne keel, et tuua esile festivali järgnev 20 aastat. Nagu taotletud, rõhutati festivali 20. aastat, lähenedes sellele nagu paljastunud kaetud teosele. Sama värvi kihtide varjud, mis moodustavad numbrid 2 ja 0, lõid 3D-illusiooni. See illusioon annab kergendustunde ja numbrid näevad välja nagu sulanud taustaks. Erksad värvivalikud loovad peene kontrasti lainelise 20 vaikusega.

Viski Malbec Puit

La Orden del Libertador

Viski Malbec Puit Proovides ühendada eraldiseisvaid elemente, mis viitavad toote nimele, tugevdab kujundus pakutavat sõnumit. See edastab põneva ja intrigeeriva pildi. Tiibasid ilmuva väljakutsuva kondoomi illustratsioon tähistab sümmeetrilise ja sugestiivse medaliga konjugeeritud vabadustunnet, lisades taustpildile kujuteldava maastiku, mis toob luule kujunduse, genereerides ideaalse kombinatsiooni soovitud sõnumi edastamiseks. Kaine värvipalett annab sellele eksklusiivsed omadused ja tüpograafiline kasutus jääb traditsiooniliseks ja ajalooliseks tooteks.

Kanepi Infundeeritud Pillid

Secret Tarts

Kanepi Infundeeritud Pillid Secret Tarps pakend on valmistatud niinimetatud moderniseeritud retro / vintage stiilis, kus on tunda vana kooli märkmeid, nii et meister-proviisori puudutuse ootamine hoiab klienti esmapilgul ja hiljem, samal ajal kui peamiste kujunduselementide üksikasjalik vaatlus on kodeeritud holistlik struktuur, mis kannab edasi peamist turunduspunkti: selle toote on välja töötanud proviisori käsitöönduslik ettevõte ja selle sees on käsitsi valmistatud apteekri salajane retsept.

Mobiilirakendus

Akbank Mobile

Mobiilirakendus Akbanki mobiilirakenduse uus kujundus pakub uut vaatenurka sotsiaalse, nutika, tulevikukindla ja rahuldust pakkuva pangakogemuse osas. Pealehe isikupärastatud ala kujundusega saavad kasutajad vaadata nutikat teavet, et kergendada nende rahalist elu. Selle uue disainikäsitluse abil räägivad traditsioonilised pangatehingud ka kasutajate keelt kontaktpisipiltide visuaalide, lihtsustatud toimingute voogude ja kontseptsioonidega.

Avalik Skulptuur

Bubble Forest

Avalik Skulptuur Bubble Forest on happekindlast roostevabast terasest valmistatud avalik skulptuur. See on valgustatud programmeeritavate RGB LED-lampidega, mis võimaldab skulptuuril päikeseloojangul läbi viia suurejoonelise metamorfoosi. See loodi taimede hapniku tootmise võime peegeldusena. Nimimets koosneb 18 terasvarrest / -süvendist, mis lõpevad kroonidega sfääriliste konstruktsioonide kujul, mis tähistavad ühte õhumulli. Bubble Forest viitab nii maapealsele taimestikule kui ka järvede, merede ja ookeanide põhjast tuntud taimedele