Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Teisendus

Tigi

Digitaalne Teisendus Üks juuksemoodis kõige ikoonilisemaid üksusi on asumas julge sammu digitaalse asjakohasuse poole. Professionaalse dot com ja Tigi Color Copyright tootevaliku ümberkorraldamine õnnestus, ühendades kunstnike loodud eritellimusel põhineva sisu, kaasaegsete fotograafide kaasamise ja veel nägemata kujundusväljendused digitaalsesse. Peen, kuid terav kontrast tehnika ja käsitöö vahel. Lõpuks juhendab Tigi tervislikul samm-sammulisel lähenemisel tõeliseks digitaalseks muutuseks 0-lt 100-le.

Teadlikkuse Tõstmise Ja Reklaamikampaania

O3JECT

Teadlikkuse Tõstmise Ja Reklaamikampaania Kuna privaatsest ruumist saab tulevikus väärtuslik ressurss, on praegusel ajastul oluline küsimus selle ruumi määratlemisel ja kujundamisel suurenev vajadus. O3JECT on pühendunud kraanikindla ruumi tootmisele ja reklaamimisele kui esteetiliselt meeldejääv meeldetuletus teadmata tuleviku kohta. Faraday puuri põhimõttel ehitatud käsitööna suletud ja juhtiv kuup kujutab endast näiliselt utoopilise toa ikoonilist materialiseerumist, mida reklaamitakse tervikliku kampaaniakujunduse kaudu.

Tüpograafiaprojekt

Reflexio

Tüpograafiaprojekt Eksperimentaalne tüpograafiline projekt, mis ühendab peegelpildi peegelduse paberitähtedega, mis on lõigatud ühest teljest. Selle tulemuseks on modulaarsed kompositsioonid, mis kord pildistades soovitavad 3D-pilte. Projekt kasutab digitaalsest keelest analoogmaailma ülekandmisel maagiat ja visuaalset vastuolu. Tähtede ehitamine peeglile loob peegeldusega uusi reaalsusi, mis pole ei tõde ega vale.

Ettevõtte Identiteet

Yanolja

Ettevõtte Identiteet Yanolja on Soulis asuv nr 1 reisiteabe platvorm, mis tähendab korea keeles “Hei, mängime”. Logotüübis on kasutatud san-serif fonti, et väljendada lihtsat ja praktilist muljet. Väiketähti kasutades võib see anda mängulise ja rütmilise pildi, võrreldes paksude suurtähtedega. Tähtede vahelist ruumi vaadatakse optimaalsete illusioonide vältimiseks peenelt ja see suurendab loetavust isegi väikese logotüübi korral. Valisime hoolikalt erksad ja erksad neoonvärvid ning kasutasime täiendavaid kombinatsioone, et saada äärmiselt lõbusaid ja popp pilte.

Põllumajanduse Raamat

Archives

Põllumajanduse Raamat Raamat on liigitatud põllumajanduse, inimeste toimetuleku, põllumajanduse ja kõrvaltegevuse, põllumajanduse rahanduse ja põllumajanduspoliitika valdkondadesse. Klassifitseeritud kujunduse kaudu vastab raamat rohkem inimeste esteetilisele nõudlusele. Toimikule lähemale kavandamiseks kujundati täielik suletud raamatukaas. Lugejad saavad raamatu avada alles pärast selle rebimist. See kaasamine võimaldas lugejatel faili avamise protsessi kogeda. Veelgi enam, mõned vanad ja ilusad põllumajandussümbolid, näiteks Suzhou kood, ja teatud vanuserühmas kasutatud tüpograafia ja pilt. Need olid rekombinatsioonid ja loetletud raamatukaantes.

Bränding

Co-Creation! Camp

Bränding See on ürituse "Ühisloome! Laager" logo kujundus ja bränding, mida inimesed räägivad kohalikust taaselustamisest tulevikus. Jaapan seisab silmitsi enneolematute sotsiaalsete probleemidega, näiteks madala sündimuse, rahvastiku vananemise või piirkonna rahvastiku vähenemisega. "Co-Creation! Camp" on loodud nende teabe vahetamiseks ja üksteise abistamiseks lisaks turismitööstusega seotud inimestele tekkivatele probleemidele. Erinevad värvid sümboliseerivad iga inimese tahet. See tõi kaasa palju ideid ja andis üle 100 projekti.