Disainiajakiri
Disainiajakiri
Graafilise Disaini Läbimurre

The Graphic Design in Media Conception

Graafilise Disaini Läbimurre See raamat räägib graafilisest disainist; see pakub selget, disainilahenduse struktuuri kui protsessi, mida kasutatakse erineva kultuuriga vaatajaskonnaga suhtlemiseks kujundamismeetodite kaudu, üksikasjalikku kirjeldust, mis hõlmab graafilise disaini kui rolli mõtet, disainiprotsesse kui tehnikat, kaubamärgi kujundamist kui turu konteksti, pakendikujundust koos valmis mallid ja sisaldab teoseid väga kujutlusvõimelistest loomingutest, mida kasutatakse kujunduspõhimõtete näitamiseks.

Puhkusemaja Graafika

SAKÀ

Puhkusemaja Graafika PRIM stuudio PRIM lõi külalistemaja SAKÀ jaoks visuaalse identiteedi, mis sisaldab: nime ja logo kujundust, kõigi ruumide graafikat (sümbolikujundus, tapeedimustrid, seinapiltide kujundused, padja-aplikatsioonid jne), veebisaidi kujundust, postkaarte, märke, nimekaarte ja kutsed. Külalistemaja SAKÀ igas toas on erinev legend Druskininkai (Leedu kuurortlinn, kus maja asub) ja selle ümbruse kohta. Igal toal on oma legend, märksõna järgi sümbol. Need ikoonid ilmuvad sisekujunduses ja muudes objektides, mis moodustavad selle visuaalse identiteedi.

Mereandide Pakendid

PURE

Mereandide Pakendid Selle uue tootevaliku kontseptsioon on "vaba". Lihtsamalt öeldes lõime ebaharilikult pingevaba kujunduse. Tavaliselt on konserveeritud mereandide jaoks tumedad ja räpased pakendid, meie disain on optilisest ballastist vaba. Teisest küljest on see valik ka allergikutele ja toidutundlikele inimestele. Nii et see tundub peaaegu tahtlikult mingisugune meditsiiniline. Müük algas 2013. aasta jaanuaris ja on äärmiselt edukas. Jaekaubanduse tagasiside on järgmine: oleme väga kaua oodanud hea väljanägemise ja läbimõeldud kontseptsiooni. Klient armastab seda.

Kirjatarbed

commod – Feines in Holz

Kirjatarbed „Commod“ on spetsialiseerunud sisetöödele. Tõsi motole “peened puittooted” realiseerib ettevõte eriti eksklusiivseid elamuprojekte. Kontoritarbed pidid seda nõuet täitma. Eriti segatud värvi abil on realiseeritud vähendatud, kuid mänguline paigutus. Kontoritarbed kajastavad nii ettevõtte stiili kui ka ideoloogiat kasutada ainult kõige hinnalisemat materjali: paber on valmistatud 100 protsenti puuvillast, ümbrikud ehtsast puidust spoonist. Visiitkaardid "kehastavad" ettevõtete tunnuslause, luues kolmemõõtmelise ruumi, mis sisaldab tüüpilisi puittooteid.

Orgaaniline Mööbel Ja Skulptuur

pattern of tree

Orgaaniline Mööbel Ja Skulptuur Vaheseina pakkumine, mis kasutab okaspuude osi ebaefektiivselt; see tähendab pagasiruumi ülemise poole saledat osa ja juurte ebakorrapärase kujuga osa. Pöörasin tähelepanu orgaanilistele aastarõngastele. Vaheseina kattuvad orgaanilised mustrid lõid anorgaanilises ruumis mugava rütmi. Sellest materjalitsüklist sündinud toodetega muutub orgaaniline ruumisuund tarbija jaoks võimaluseks. Lisaks annab iga toote ainulaadsus neile palju suurema väärtuse.