Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehtekollektsioon

Ataraxia

Ehtekollektsioon Kombineerituna moe ja kõrgtehnoloogiaga, on projekti eesmärk luua ehteid, mis muudaksid vanad gooti elemendid uueks stiiliks, arutades traditsiooni potentsiaali tänapäevases kontekstis. Huviga selle vastu, kuidas gooti vibratsioon publikut mõjutab, proovib projekt mängulise suhtluse kaudu esile kutsuda ainulaadseid individuaalseid kogemusi, uurides disaini ja kandjate suhet. Sünteetilised vääriskivid madalama ökomärgise materjalina lõigati ebaharilikult tasapinnaliseks pinnaks, et värvid nahale integreerida.

Collieri

Eves Weapon

Collieri Eve relv on valmistatud 750 karaadisest roosist ja valgest kullast. See sisaldab 110 teemanti (20,2 kt) ja koosneb 62 segmendist. Kõigil neil on kaks täiesti erinevat kuju: külgvaates on segmendid õunakujulised, pealtvaates on näha V-kujulised jooned. Iga segment jaguneb küljele, et tekiks teemante hoidev vedruefekti efekt - teemante hoiab ainult pinge. See rõhutab soodsalt teemandi heledust, sära ja maksimeerib teemandi nähtava sära. Vaatamata kaelakee suurusele võimaldab see luua äärmiselt kerge ja selge kujunduse.

Rõngas

Wishing Well

Rõngas Oma unistustes roosiaias käies tuli Tippy vastu roosidega ümbritsetud kaevu. Seal vaatas ta kaevu sisse ja nägi öötähtede peegeldust ning esitas soovi. Öötähti tähistavad teemandid ja rubiin sümboliseerib tema sügavaimat kirge, unistusi ja lootusi, mida ta soovides hästi tegi. Sellel disainil on kohandatud roosilõikus, kuusnurkne rubiinküünis, mis on valmistatud 14K tahkest kullast. Naturaalsete lehtede tekstuuri näitamiseks on nikerdatud väikesed lehed. Rõngasriba toetab lamedat ülaosa ja kõverdub veidi sissepoole. Rõngasuurused tuleb matemaatiliselt arvutada.

Kott

Totepographic

Kott Topograafilisest disainist inspireeritud kandekott, mis on hõlpsasti kaasaskantav, eriti neil tihedatel päevadel, mis veedetakse sisseostude tegemisel või tehingute tegemisel. Tote koti maht on nagu mägi ja see mahutab või kannab paljusid asju. Oraakelluu moodustab koti üldise struktuuri, topograafiline kaart peab olema pinnamaterjal nagu mäe ebaühtlane pind.

Ripats

Taq Kasra

Ripats Taq Kasra, mis tähendab kasra arch, on praegu Iraagis asuva Sasani kuningriigi mälestusmärk. Seda ripatsit, mis on inspireeritud Taq kasra geomeetriast ja varasemate suveräänsuste suursugususest, mis oli nende struktuuris ja subjektiivsuses, on selle eetose kujundamiseks kasutatud selles arhitektuurimeetodis. Kõige olulisem atribuut on tänapäevane disain, mis on teinud sellest eraldiseisva vaatega detaili, nii et külgvaates näib see tunnelina ja toob subjektivismi ning moodustab frontaalse vaate, mille järgi on see kaarjas ruum.

Naiste Rõivaste Kollektsioon

Utopia

Naiste Rõivaste Kollektsioon Selles kollektsioonis inspireeris Yina Hwang peamiselt kujundeid, mis on sümmeetrilised ja asümmeetrilised ning puudutavad põrandaalust muusikakultuuri. Ta kureeris seda kollektsiooni iseenda omaksvõtmise hetke põhjal, et luua funktsionaalsete, kuid abstraktsete rõivaste ja aksessuaaride kollektsioon, et kehastada oma kogemuse lugu. Projekti kõik trükised ja kangad on originaalsed ning kangaste põhiosa kasutas ta peamiselt PU-nahka, satiini, Power Mashi ja spandeksi.