Disainiajakiri
Disainiajakiri
Bluetooth Peakomplekt

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Peakomplekt See uus Bluetreki peakomplekt “Titanium +”, mis on viimistletud stiilse kujundusega, mis sümboliseerib “välja sirutamist” (poomitoru ulatub ümmarguse kõrvadetailist), on valmistatud vastupidavast materjalist - alumiiniumisulamist ja mis on ennekõike varustatud võimalusega uusimate nutiseadmete helisignaali voogesitamiseks. Kiire laadimise funktsioon võimaldab teie vestlust hetkega pikendada. Patareide väljatöötamisel olev patareide paigutuse disain võimaldab peakomplekti kaalu tasakaalustada, et suurendada kasutusmugavust.

Kraanikausi Segisti

Straw

Kraanikausi Segisti Straw kraanisegisti disain on inspireeritud noorte ja lõbusate joogikõrvade torukujulistest vormidest, mis tulevad suvel kosutava joogi või talvel kuuma joogiga. Selle projektiga tahtsime luua samaaegselt kaasaegse, bravuurse ja lõbusa kujunduse objekti. Eeldades, et bassein on konteiner, oli algne idee rõhutada kraani kui kasutajaga kokkupuutuvat elementi, nagu ka joogikõred on joogi kokkupuutepunkt.

Kraanikausi Segisti

Smooth

Kraanikausi Segisti Sileda kraaniga kraanisegisti disain on inspireeritud silindri kõige puhtamas vormis, muutes selle loomulikuks tagajärjeks torule, kus see voolab, kuni kasutajani jõuab. Kavatsesime dekonstrueerida tavalised keerukad vormid, mis sellisel tootel on, saades ühtlase silindrilise ja üsna minimalistliku vormi. Liinide tekitatud klanitud ilme muutub üsna üllatavaks, kui see objekt täidab oma kasutajaliidese funktsiooni, sest see on mudel, mis ühendab dünaamilise disaini ja kraanisegisti täiusliku funktsionaalsusega.

Kaasaskantav Akuümbris

Parallel

Kaasaskantav Akuümbris Sarnaselt iPhone 5-ga on Parallel seadistatud tarbijate huvitamiseks ülikerge akupangaga 2500mAh - see on lootustandva 1,7-kordsem eluiga. See on äärmiselt mugav tarbijatele, kes on alati liikvel ja kasutavad täielikult ära iPhone'i võimalusi. Parallel on eemaldatav aku ja täiendav karm polükarbonaadist ümbris. Lülitage sisse, kui on vaja rohkem toidet. Kaalu kergendamiseks eemaldage. See on ergonoomiliselt kujundatud nii, et see sobib hästi teie kätte. Sisseehitatud välkkaabli ja 5 värvi kaitseümbrisega sobivat korpust jagab see sama pikkust kui iPhone 5.

Reguleeritava Lauaga Laud

Dining table and beyond

Reguleeritava Lauaga Laud Sellel laual on võimalus kohandada selle pinda vastavalt erinevatele kujunditele, materjalidele, tekstuuridele ja värvidele. Vastupidiselt tavapärasele lauale, mille lauaplaat toimib serveerimislisatarvikute (taldrikud, serveerimisvaagenid jne) fikseeritud pinnana, toimivad selle laua komponendid nii pinna kui ka serveerimislisatarvikutena. Need aksessuaarid võivad koosneda erineva kujuga ja suurusega komponentidest sõltuvalt vajalikest söögivajadustest. See ainulaadne ja uuenduslik disain muudab traditsioonilise söögilaua kumerate tarvikute pideva ümberkorraldamise kaudu dünaamiliseks keskpunktiks.

Hüpervagun

Shayton Equilibrium

Hüpervagun Shaytoni tasakaal tähistab puhast hedonismi, perverssust neljal rattal, abstraktset mõistet enamusele inimestele ja unistuste teostumist vähestele õnnelikele. See kujutab ülimat naudingut, uut ettekujutust ühest punktist teise jõudmiseks, kus eesmärk pole nii oluline kui kogemus. Shayton on loodud selleks, et avastada materiaalsete võimaluste piirid, katsetada uusi alternatiivseid rohelisi tõukejõude ja materjale, mis võiksid jõudlust parandada, säilitades samas hüperkarbi sugupuu. Järgmine etapp on investori leidmine ja Shaytoni tasakaalu saavutamine.