Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laiendatav Laud

Lido

Laiendatav Laud Lido voldib väikeseks ristkülikukujuliseks karbiks. Kokkupanduna toimib see väikeste esemete hoiukarbina. Kui nad tõstavad külgplaate, ulatuvad liigendjalad karbist välja ja Lido muutub teelauaks või väikeseks lauaks. Samuti, kui nad külgplaadid mõlemalt küljelt täielikult lahti annavad, kujuneb see suureks lauaks, mille ülemise plaadi laius on 75 cm. Seda lauda saab kasutada söögilauana, eriti Koreas ja Jaapanis, kus söögi ajal põrandale istumine on tavaline kultuur.

Muusikariist

DrumString

Muusikariist Kahe pilli ühendamine tähendab, et sünnib uus heli, uus funktsioon instrumentide kasutamisel, uus viis pilli mängimiseks, uus välimus. Ka trummide märkmekaalud on nagu D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 ja keelpillide skaalad on loodud EADGBE süsteemis. DrumString on kerge ja sellel on rihm, mis kinnitatakse üle õlgade ja vöökoha, seetõttu on instrumendi kasutamine ja hoidmine lihtne ning see annab teile võimaluse kasutada kahte kätt.

Jalgrattakiiver

Voronoi

Jalgrattakiiver Kiiver on inspireeritud looduses laialt levinud 3D Voronoi struktuurist. Parameetrilise tehnika ja bioonika kombinatsioonil on jalgrattakiiveril parandav väline mehaaniline süsteem. See erineb tavapärasest helveste kaitsekonstruktsioonist selle parandamata bioonilises 3D-mehaanilises süsteemis. Välisjõu mõjul näitab see struktuur paremat stabiilsust. Kerguse ja ohutuse tasakaalus on kiivri eesmärk pakkuda inimestele mugavamat, moodsamat ja ohutumat isiklikku kaitset pakkuvat jalgrattakiiverit.

Kohvilaud

Planck

Kohvilaud Laud on valmistatud erinevatest vineeritükkidest, mis on surve all kokku liimitud. Pinnad on lihvitud ja töödeldud mati ja väga tugeva lakiga. Seal on 2 taset - kuna laua sisekülg on õõnes - see on ajakirjade või pleedide paigutamiseks väga praktiline. Laua all on kuulirattad. Nii et põranda ja laua vahe on väga väike, kuid samal ajal on seda lihtne liigutada. Vineeri kasutamise viis (vertikaalne) muudab selle väga tugevaks.

Lamamistooli Kontseptsioon

Dhyan

Lamamistooli Kontseptsioon Dyhani lounge'i kontseptsioon ühendab moodsa disaini traditsiooniliste idapoolsete ideede ja sisemise rahu põhimõtetega, ühendades need loodusega. Kasutades kontseptsiooni moodulitena Lingamit ning Bodhi-puud ja Jaapani aedu, muudab Dhyan (sanskriti keeles: mediteerima) idapoolsed filosoofiad mitmekesisteks konfiguratsioonideks, võimaldades kasutajal valida oma tee zen / lõõgastumiseks. Vesitiigi režiim ümbritseb kasutajat juga ja tiigiga, aiarežiim aga ümbritseb kasutajat rohelusega. Standardrežiim sisaldab riiulina toimiva platvormi all olevaid ladustamisalasid.

3D Näotuvastuse Juurdepääsu Kontroll

Ezalor

3D Näotuvastuse Juurdepääsu Kontroll Tutvuge mitme anduri ja kaamera juurdepääsu kontrollsüsteemiga, Ezalor. Algoritmid ja kohalik arvuti on loodud privaatsuse tagamiseks. Finantstasemel võltsimisvastane tehnoloogia hoiab ära võltsmaskide tekkimise. Pehme peegeldav valgustus pakub mugavust. Silmapilguga pääsevad kasutajad hõlpsalt juurde oma armastatud kohta. Selle puutetundlik autentimine tagab hügieeni.