Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mänguasjad

Minimals

Mänguasjad Minimaalsed on moodsate loomade jumalik rida, mida iseloomustab primaarse värvipaleti ja geomeetriliste kujundite kasutamine. Nimi tuleneb korraga sõnast "minimalism" ja "Mini-loomade" kokkutõmbumisest. Kindlasti on nende eesmärk mänguasja olemuse paljastamine, eemaldades kõik vähemolulised vormid, omadused ja kontseptsioonid. Koos loovad nad värvide, loomade, riiete ja arhetüüpide pantone, julgustades inimesi valima tegelase, kellega nad end identifitseerivad.

Traadita Kõlar

Saxound

Traadita Kõlar Saxound on ainulaadne kontseptsioon, mis on inspireeritud mõnedest maailma juhtivatest esinejatest. See on sulandus parimatesse uuendustesse, mis on juba mõni aasta tagasi tehtud, segu meie endi uuendustest, muutes selle jaoks täiesti uue kogemuse inimesed.Saxoundi põhielementideks on silindrikujuline ja keermestav komplekt.Saxoundi mõõtmed on inspireeritud tavalisest kompaktsest ketast, mille läbimõõt on 13 sentimeetrit ja kõrgus 9,5 sentimeetrit ning mida saab ühe käega nihutada.See koosneb kahest 1 “Säutsujad, kaks 2” keskmist draiverit ja nii väikese kujuga massiivi paigutatud bassiradiaator.

Tool

DARYA

Tool Tegelikult on see tool inspireeritud kaunist teismelisest tüdrukust, ilusast, mängulisest tüdrukust, kes on laskunud, elegantne ja samas lõdvestunud! pikkade toonides käe ja jalgadega. see on tool, mille kujundasin armastusega, ja see kõik on käsitsi nikerdatud. Selle tüdruku nimi on "Darja".

Bluetooth Peakomplekt

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Peakomplekt See uus Bluetreki peakomplekt “Titanium +”, mis on viimistletud stiilse kujundusega, mis sümboliseerib “välja sirutamist” (poomitoru ulatub ümmarguse kõrvadetailist), on valmistatud vastupidavast materjalist - alumiiniumisulamist ja mis on ennekõike varustatud võimalusega uusimate nutiseadmete helisignaali voogesitamiseks. Kiire laadimise funktsioon võimaldab teie vestlust hetkega pikendada. Patareide väljatöötamisel olev patareide paigutuse disain võimaldab peakomplekti kaalu tasakaalustada, et suurendada kasutusmugavust.

Kraanikausi Segisti

Straw

Kraanikausi Segisti Straw kraanisegisti disain on inspireeritud noorte ja lõbusate joogikõrvade torukujulistest vormidest, mis tulevad suvel kosutava joogi või talvel kuuma joogiga. Selle projektiga tahtsime luua samaaegselt kaasaegse, bravuurse ja lõbusa kujunduse objekti. Eeldades, et bassein on konteiner, oli algne idee rõhutada kraani kui kasutajaga kokkupuutuvat elementi, nagu ka joogikõred on joogi kokkupuutepunkt.

Kraanikausi Segisti

Smooth

Kraanikausi Segisti Sileda kraaniga kraanisegisti disain on inspireeritud silindri kõige puhtamas vormis, muutes selle loomulikuks tagajärjeks torule, kus see voolab, kuni kasutajani jõuab. Kavatsesime dekonstrueerida tavalised keerukad vormid, mis sellisel tootel on, saades ühtlase silindrilise ja üsna minimalistliku vormi. Liinide tekitatud klanitud ilme muutub üsna üllatavaks, kui see objekt täidab oma kasutajaliidese funktsiooni, sest see on mudel, mis ühendab dünaamilise disaini ja kraanisegisti täiusliku funktsionaalsusega.