Disainiajakiri
Disainiajakiri
Välistingimustes Kasutatav Metallist Tool

Tomeo

Välistingimustes Kasutatav Metallist Tool 60-ndatel aastatel töötasid visionaarsed disainerid välja esimese plastmööbli. Kujundajate anne koos aine mitmekülgsusega viis selle asendamatuseni. Nii disainerid kui ka tarbijad said sellest sõltuvusse. Täna teame selle keskkonnaohtusid. Sellegipoolest jäävad restoranide terrassid endiselt plasttoole täis. Seda seetõttu, et turg pakub vähe alternatiivi. Kujundusmaailm on hõredalt asustatud terasmööbli tootjate vahel, avaldades mõnikord isegi 19. sajandi lõpust pärit disainilahendusi ... Siit saab alguse Tomeo sünd: moodne, kerge ja virnastatav terasest tool.

Kunstiruum

Surely

Kunstiruum See on kunsti-, vabaaja- ja jaekaubandus - kõik ühes ruumis. Alates arhitektuurist, mis on riigiga töötav rõivaste konksu kõrvaltehas. Kogu hoone säilitab seina laigulise tekstuuri, kuna ruumi kihiline tekstuur loob välisest erineva kontrasti, loob ka ruumielamuse. Loobuge kõvast kaunistustest liiga palju, näitamiseks kasutati mõnda pehmet kaunistust, mis tekitas lõõgastava tunde. Kontrastsus loomise ja varajases staadiumis on paindlikum kosmose jätkusuutlikuks arenguks tulevikus.

Brändi Identiteet

Pride

Brändi Identiteet Bride Pride kujunduse loomiseks kasutas meeskond sihtrühma uuringut mitmel viisil. Kui meeskond kujundas logo ja ettevõtte identiteedi, võttis see arvesse psühhogeomeetria reegleid - geomeetriliste vormide mõju teatud psühho-tüüpi inimestele ja nende valikut. Ka kujundus oleks pidanud tekitama publiku seas teatud emotsioone. Soovitud tulemuse saavutamiseks kasutas meeskond värvi mõju reegleid inimesele. üldiselt on tulemus mõjutanud ettevõtte kõigi toodete kujundust.

Müügikeskus

Shuimolanting

Müügikeskus Selle juhtumi hiina stiil võtab turul turule tumeda kohvipunase jahvatatud kivi ja põrandaakna loomuliku valgustuse tooriku, moodustades kontrasti valguse ja varju, virtuaalse ja reaalse vahel. Virtuaalsed ja alumiiniumist puitvõred, vase maaliga lootoselehe tükid veega maalilises kohas ja hiina tähemärgistruktuuri paigalduskunst puhkealal on "tindi orhidee kohtu" punkt; juhtum. Eelkõige uute rõugete materjalide kasutamine, tavalises esiletõstmises on erakordne, kuid vähendab ka leidlikult pinna kulusid.

Vannitubade Müügisalong

Agape

Vannitubade Müügisalong Tavalisest näitusepinnast eristamiseks määratleme selle ruumi taustana, mis võib rõhutada kauba ilu. Selle määratluse järgi tahame luua ajaetapi, kus kaup saaks iseeneslikult särada. Samuti loome ajatelje iga toote kuvamiseks, mis selles ruumis oli valmistatud erinevast ajast.

Ui Disain

Moulin Rouge

Ui Disain See projekt on mõeldud inimestele, kes soovivad oma mobiiltelefoni kaunistada Moulin Rouge teemaga, ehkki nad pole kunagi Pariisis Moulin Rouge külastanud. Peamine eesmärk on pakkuda täiustatud digitaalset kogemust ja kõik kujunduslikud tegurid on Moulin Rouge'i meeleolu visualiseerimine. Tarbijad saavad kohandada oma lemmikute kujunduse ja ikoone ekraanil kuvatava lihtsa koputuse abil.