Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Ümberbrändimine

Astra Make-up

Ettevõtte Ümberbrändimine Brändi jõud seisneb mitte ainult selle võimes ja visioonis, vaid ka kommunikatsioonis. Kergelt kasutatav kataloog, mis on täidetud tugeva tootefotograafiaga; tarbijatele orienteeritud ja atraktiivne veebisait, mis pakub sidusteenuseid ja ülevaadet bränditoodetest. Samuti arendasime brändi sensatsiooni kujutamisel visuaalset keelt koos fotograafia moestiili ja värske suhtlusliiniga sotsiaalmeedias, loome dialoogi ettevõtte ja tarbija vahel.

Kirjatüüpi Kujundus

Monk Font

Kirjatüüpi Kujundus Munk otsib tasakaalu humanistlike sans-serifide avatuse ja loetavuse ning ruudukujulise sans-serifi korrapärasema iseloomu vahel. Ehkki algselt kujundati ladina kirjatüübina, otsustati varakult, et see vajab araabiakeelse versiooni lisamiseks laiemat dialoogi. Nii ladina kui ka araabia keel kujundavad meile sama mõtte ja ühise geomeetria idee. Paralleelse disainiprotsessi tugevus võimaldab kahes keeles tasakaalustatud harmooniat ja armu. Nii araabia kui ka ladina keel töötavad sujuvalt koos, kuna neil on jagatud loendurid, varre paksus ja kumerad vormid.

Töölamp

Pluto

Töölamp Pluuto hoiab fookuses kindlalt stiili üle. Selle kompaktset aerodünaamilist silindrit tiirleb üle nurga all oleva statiivi aluse asuv elegantne käepide, mis muudab selle pehme, kuid fokuseeritud valguse abil täpsuse saavutamise lihtsamaks. Selle kuju oli inspireeritud teleskoopidest, kuid selle asemel püütakse tähtede asemel keskenduda maapinnale. Valmistatud 3D-printimisega, kasutades maisipõhist plastikut, see on ainulaadne mitte ainult 3D-printerite tööstuslikuks kasutamiseks, vaid ka keskkonnasõbralikuks kasutamiseks.

Pakend

Winetime Seafood

Pakend Winetime Seafood sarja pakendikujundus peaks näitama toote värskust ja usaldusväärsust, see peaks konkurentidest soodsalt erinema, olema harmooniline ja arusaadav. Kasutatavad värvid (sinine, valge ja oranž) loovad kontrasti, rõhutavad olulisi elemente ja kajastavad brändi positsioneerimist. Välja töötatud ainulaadne kontseptsioon eristab sarja teistest tootjatest. Visuaalse teabe strateegia võimaldas tuvastada sarja tootevaliku ning illustratsioonide kasutamine fotode asemel muutis pakendi huvitavamaks.

Lamp

Mobius

Lamp Mobiuse rõngas annab inspiratsiooni Mobiuse lampide kujundamiseks. Ühel laternaribal võib olla kaks varjukülge (st kahepoolne pind), esikülg ja tagakülg, mis rahuldavad üldvalgustuse nõudlust. Selle eriline ja lihtne kuju sisaldab salapärast matemaatilist ilu. Seetõttu tuuakse kodusesse ellu rütmilisem ilu.

Kaelakee Ja Kõrvarõngaste Komplekt

Ocean Waves

Kaelakee Ja Kõrvarõngaste Komplekt Ookeanilainete kaelakee on ilus kaasaegne ehe. Kujunduse peamine inspiratsioon on ookean. See on kaelakee projekteeritud võtmeelemendid selle avarus, elujõud ja puhtus. Kujundaja on ookeani pritsmete lainete visiooni esitamiseks kasutanud head sinise ja valge tasakaalu. See on käsitööna valmistatud 18K valgest kullast ning teemantide ja sinise safiiriga. Kaelakee on üsna suur, kuid õrn. See on konstrueeritud nii, et see sobib kõigi rõivaste vormidega, kuid sobib paremini kaelusega sidumiseks, nii et see ei kattuks.