Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotograafia

The Japanese Forest

Fotograafia Jaapani metsa võetakse Jaapani religioossest vaatenurgast. Üks Jaapani iidsetest religioonidest on animism. Animism on veendumus, et ka inimesel olenditel, natüürmortidel (mineraalid, esemed jne) ja nähtamatutel asjadel on oma eesmärk. Fotograafia sarnaneb sellega. Masaru Eguchi pildistab midagi, mis tekitab objektis tunda. Puud, rohi ja mineraalid tunnevad elutahet. Ja isegi sellised esemed nagu tammid, mis on pikka aega loodusesse jäänud, tunnevad tahet. Nii nagu näete puutumatut loodust, näeb ka tulevik praegust maastikku.

Kosmeetikakollektsioon

Woman Flower

Kosmeetikakollektsioon See kollektsioon on inspireeritud Euroopa keskaegsete daamide liialdatud riietumisstiilidest ja linnu silmavaate kujunditest. Disainer ekstraheeris nende kahe vormi ja kasutas neid loominguliste prototüüpidena ning ühendas tootedisainiga ainulaadse kuju ja moetunnetuse, näidates rikkalikku ja dünaamilist vormi.

Raamatukujundus

Josef Koudelka Gypsies

Raamatukujundus Ülemaailmselt tuntud fotograaf Josef Kudelka on oma fotonäitusi korraldanud paljudes maailma riikides. Pärast pikka ootamist peeti Koreas lõpuks mustlaste teemaline Kudelka näitus ja tema fotoraamat valmis. Kuna see oli esimene näitus Koreas, küsiti autorilt, et ta sooviks teha raamatu, et tunneks Koreat. Hangeul ja Hanok on Korea tähed ja arhitektuur, mis esindavad Koread. Tekst viitab mõistusele ja arhitektuur tähendab vormi. Nendest kahest elemendist inspireerituna soovis ta kujundada viisi Korea omaduste väljendamiseks.

Avalik Kunst

Flow With The Sprit Of Water

Avalik Kunst Tihti saastavad kogukonna keskkonnad nende elanike isiksustevahelised ja sisemised dissonantsid, mille tagajärjeks on ümbruses nähtav ja nähtamatu kaos. Selle häire alateadlik mõju on see, et elanikud taanduvad rahutusesse. See harjumuspärane ja tsükliline agitatsioon mõjutab keha, vaimu ja vaimu. Skulptuurid suunavad, peibutavad, puhastavad ja tugevdavad ruumi positiivset "chi", keskendudes meeldivatele ja rahulikele tulemustele. Oma keskkonna nihkega suunatakse üldsus tasakaalu poole oma sisemise ja välise reaalsuse vahel.

Brändi Disain

Queen

Brändi Disain Laiendatud kujundus põhineb kuninganna ja malelaua kontseptsioonil. Kahe värvi - musta ja kuldse - kujunduse eesmärk on edastada kõrgklassi tunnet ja muuta visuaalset pilti. Lisaks tootes endas kasutatavatele metalli- ja kuldjoontele on stseeni element konstrueeritud male sõja sõjamulje tasaarvestamiseks ning lavavalgustuse koordineerimisel kasutame sõja suitsu ja valgust.

Skulptuur

Atgbeyond

Skulptuur Xi'an asub Suure Siiditee alguspunktis. Kunsti loomingulises uurimisprotsessis ühendavad nad Xi'an W hotellibrändi kaasaegse olemuse, Xi'ani erilise ajaloo ja kultuuri ning Tangi dünastia imelised kunstilood. Popist ja grafiti kunstist saab W hotelli kunstiline väljendus, millel oli sügav mõju.