Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Abstract House

Elumaja Elukohas on kasutatud tänapäevast esteetikat, säilitades samal ajal keskse sisehoovi, mis kutsub esile traditsioonilise Kuveidi tava majade ehitamisel. Siin lubatakse elukohal tunnistada nii minevikku kui ka olevikku ilma kokkupõrgeteta. Veefunktsioon peaukse astmetel pühib väljapoole, maast laeni klaas aitab ruumid avatumana hoida, võimaldades kasutajatel vaevata liikuda väljast ja seest, minevikust ja olevikust.

Diivan

Shell

Diivan Shelli diivan ilmus merekarpide kontuuride ja moesuundade kombinatsioonina eksoskeleti tehnoloogia ja 3D-printimise jäljendamisel. Eesmärk oli luua optilise illusiooni efektiga diivan. See peaks olema kerge ja õhuline mööbel, mida saaks kasutada nii kodus kui ka õues. Kerguse efekti saavutamiseks kasutati nailontrosside võrku. Nii tasakaalustab rümba kõvadus siluettjoonte kudumise ja pehmuse. Istme nurgaosade all olevat jäika alust saab kasutada külglaudadena ning pehmed ülaistmed ja istmepadjad viimistlevad kompositsiooni.

Restoran

Chuans Kitchen II

Restoran Chuani Köök II, mille söötmeks on võetud nii Sichuan Yingjingi mustad savinõud kui ka metroo ehituses kaevandatud pinnasematerjalid, on traditsioonilise rahvakunsti tänapäevasele eksperimendile rajatud eksperimentaalne restoran. Materjalide piirist läbi murdes ja uurides traditsioonilise rahvakunsti tänapäevaseid vorme, ekstraheeris Infinity Mind Yingjingi musta savinõu põletamise järel kasutuselt kõrvaldatud tihendid ja kasutas neid Chuani Köögi II peamiseks dekoratsioonielemendiks.

Tugitool

Infinity

Tugitool Infinity tugitooli disaini põhirõhk on tehtud just seljatoel. See on lõpmatuse sümboli viide - kaheksa ümberpööratud arv. See justkui muudab pöörde ajal oma kuju, sirgete dünaamika seadmist ja lõpmatusmärgi taasloomist mitmetasapinnaliselt. Seljatuge tõmmatakse kokku mitme elastse riba abil, mis moodustavad välise silmuse, mis naaseb ka elu ja tasakaalu lõpmatu tsüklilisuse sümboolika juurde. Täiendav rõhk pannakse ainulaadsetele jalgadele, mis fikseerivad ja toetavad tugitooli külgmisi osi täpselt nagu klambrid.

Kohvik

Hunters Roots

Kohvik Vastusena kaasaegse ja puhta esteetilisuse huvides loodi abstraktsel kujul kasutatud puidust puuviljakastidest inspireeritud interjöör. Korvid täidavad ruumid, luues ümbritseva, peaaegu koopataolise skulpturaalse vormi, kuid sellise, mis on toodetud lihtsatest ja sirgetest geomeetrilistest kujunditest. Tulemuseks on puhas ja kontrollitud ruumiline kogemus. Nutikas disain maksimeerib ka piiratud ruumi, muutes praktilise sisustuse dekoratiivseks. Tuled, kapid ja riiulid annavad oma panuse kujunduskontseptsiooni ja skulpturaalse visuaali juurde.

Kristallvalguskulptuur

Grain and Fire Portal

Kristallvalguskulptuur Puust ja kvartskristallidest koosnevas orgaanilises valgusskulptuuris kasutatakse säästvalt hangitud puitu, mis on pärit vanandatud tiikpuu varuvarust. Kuna puit on aastakümneid varjunud päikese, tuule ja vihmaga, vormistatakse puit käsitsi, lihvitakse, põletatakse ja viimistletakse anumasse LED-valgustite hoidmiseks ja kvartskristallide kasutamiseks loodusliku hajutina. Igas skulptuuris kasutatakse 100% naturaalseid muutmata kvartskristalle, mis on umbes 280 miljonit aastat vanad. Kasutatakse mitmesuguseid puidutöötlemise tehnikaid, sealhulgas Shou Sugi Bani meetodit tulekahju säilitamiseks ja kontrastse värvi saamiseks.