Disainiajakiri
Disainiajakiri
3D-Animatsioon

Alignment to Air

3D-Animatsioon Mis puutub loomingulisesse kirjaanimatsiooni, siis Jin alustas tähestikust A. Ja kontseptsioonietapile jõudes püüdis ta näha aktiivsemaid, kuid samal ajal organiseerivaid filosoofiaid kajastavaid jõulisemaid meeleolusid. Tee ajal tulid ta vastuoluliste sõnadega, seistes põhjalikult oma idee eest, näiteks selle projekti pealkirjaks õhus joondumine. Seda silmas pidades esitab animatsioon esimese sõna täpsemad ja delikaatsemad hetked. Teisest küljest on see viimase tähe ilmutamiseks üsna paindlik ja lahti.

Veebidisain Ja Ux

Si Me Quiero

Veebidisain Ja Ux Sí, Me Quiero veebisait on ruum, mis aitab olla iseendas. Projekti elluviimiseks tuli läbi viia intervjuud ning uurida naiste sotsiaalset ja kultuurilist konteksti; tema projektsioon ühiskonnas ja iseendaga. Jõuti järeldusele, et veeb on saateks ja seda rakendatakse lähenemisega, mis aitab ennast armastada. Kujunduses kajastub see lihtsuse neutraalsete toonidega, kasutades punaseid kontraste, et juhtida tähelepanu kliendi poolt avaldatud raamatu margi teatud toimingutele ja värvidele. Inspiratsioon tuli konstruktivismikunstist.

Veinisildi Kujundus

314 pi

Veinisildi Kujundus Veini degusteerimise katsetamine on lõputu protsess, mis viib uute radade ja lahknevate aroomideni. Piiramatu pi jada, irratsionaalne number koos lõputute kümnendkohtadega, ilma et oleks teada viimast neist, oli inspiratsiooniks nende sulfitita veinide nimele. Kujunduse eesmärk on panna 3,14 veiniseeria omadused tähelepanu keskpunkti, selle asemel et neid piltide või graafika vahele peita. Järgides minimalistlikku ja lihtsat lähenemisviisi, näitab etikett ainult nende looduslike veinide tegelikke omadusi, nagu neid võib täheldada veinivalmistaja märkmikus.

Raamat

ZhuZi Art

Raamat Nanjingi Zhuzi kunstimuuseum annab välja raamatutrükiste sarja traditsioonilise hiina kalligraafia ja maalikunsti kogutud tööde jaoks. Pika ajaloo ja elegantse tehnikaga on Hiina traditsioonilised maalid ja kalligraafia väga kunstiliselt ja praktiliselt kasutatavad. Kollektsiooni kujundamisel kasutati abstraktseid kujundeid, värve ja jooni, et luua ühtlane sensuaalsus ja visandis tühi ruum esile tuua. Vaevata langeb traditsiooniliste maalimis- ja kalligraafia stiilide kunstnikega kokku.

Fotograafia

The Japanese Forest

Fotograafia Jaapani metsa võetakse Jaapani religioossest vaatenurgast. Üks Jaapani iidsetest religioonidest on animism. Animism on veendumus, et ka inimesel olenditel, natüürmortidel (mineraalid, esemed jne) ja nähtamatutel asjadel on oma eesmärk. Fotograafia sarnaneb sellega. Masaru Eguchi pildistab midagi, mis tekitab objektis tunda. Puud, rohi ja mineraalid tunnevad elutahet. Ja isegi sellised esemed nagu tammid, mis on pikka aega loodusesse jäänud, tunnevad tahet. Nii nagu näete puutumatut loodust, näeb ka tulevik praegust maastikku.

Kosmeetikakollektsioon

Woman Flower

Kosmeetikakollektsioon See kollektsioon on inspireeritud Euroopa keskaegsete daamide liialdatud riietumisstiilidest ja linnu silmavaate kujunditest. Disainer ekstraheeris nende kahe vormi ja kasutas neid loominguliste prototüüpidena ning ühendas tootedisainiga ainulaadse kuju ja moetunnetuse, näidates rikkalikku ja dünaamilist vormi.