Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotokroomne Varikatuse Struktuur

Or2

Fotokroomne Varikatuse Struktuur Or2 on ühe pinnaga katusekonstruktsioon, mis reageerib päikesevalgusele. Pinna hulknurksed segmendid reageerivad ultraviolettvalgusele, kaardistades päikesekiirte asukoha ja intensiivsuse. Varjus olles on Or2 segmendid poolläbipaistvad valged. Kuid päikesevalguse käes saavad nad värviliseks, ujutades allpool asuva ruumi erinevate valguse toonidega. Päeva jooksul muutub Or2 varjutusseadmeks, mis passiivselt kontrollib selle all olevat ruumi. Öösel muutub Or2 tohutuks lühtriks, mis levitab päeva jooksul integreeritud fotoelementide poolt kogutud valgust.

Vahuveini Etikett Ja Pakk

Il Mosnel QdE 2012

Vahuveini Etikett Ja Pakk Nii nagu Iseo järv pritsib Franciacorta kaldale, niisutab vahuvein klaasi külgi. Kontseptsioon on järve kuju graafiline ümbertegemine ja väljendab kristallklaasi valatud Reserve pudeli kogu jõudu. Elegantne ja elav etikett, tasakaalustatud oma graafika ja värvide osas, on julge lahendus läbipaistva polüpropüleeniga ja täiesti kuuma fooliumiga kullast trükkimisega, et anda uusi sensatsioone. Veini väljavalamine on karbil alla joonitud, kus pakendi ümber on mähitud graafika: lihtne ja efektne, mis koosneb kahest „slive et tiroir” elemendist.

Visuaalne Identiteet

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Visuaalne Identiteet Le Coffret on võluv disainiga voodi ja hommikusöök Valle d'Aosta südames. Projekt oli kavandatud autentset stiili järgides: seega kiviseinad, puittalad ja antiikmööbel. Ring, mis sümboliseerib taeva kolmnurga kohal, mis tähistab mäge, kus asub B & B, ideest inimese taevasse tõusmise kohta. Onciale'i font, mis on tänapäevases versioonis muudetud, et mäletada oru keldi päritolu, tasakaalustab ja toetab tugevat ja olulist sümbolit, et saada lõpuks hõlpsasti tuvastatav ja hõlpsasti silma paistav logo.

Albumi Kaanekujundus

Haezer

Albumi Kaanekujundus Haezer on tuntud oma kindla bassiheli poolest, eepiliste pauside poolest hästi lihvitud efektidega. See on omamoodi heli, mis kostub lihtsalt otse edasi liikuva tantsumuusikana, kuid lähemal vaatlemisel või kuulamisel saate valmistootes avastada mitu sageduskihti. Loova kontseptsiooni ja teostuse jaoks oli väljakutse simuleerida Haezerina tuntud helielamust. Kunstiteose stiil ei ole üldse tüüpiline tantsumuusika stiil, mistõttu on Haezer oma žanr.

Menüü Kate

Magnetic menu

Menüü Kate Paar plastikust läbipaistvat kilet, mis on ühendatud magnetidega ja mis on täiuslik kate erinevat tüüpi trükistele. Lihtne kasutada. Lihtne valmistada ja hooldada. Kauakestev toode, mis säästab aega, raha, toorainet. Keskkonnasõbralik. Kergesti kohandatav erinevatel eesmärkidel. Ideaalne kasutamiseks restoranides menüüde kattena. Kui kelner toob teile vaid ühe lehe puuviljakokteilidega ja näiteks ainult ühe sõbra jaoks mõeldud kookide lehe, on see peaaegu nagu isikupärased menüüd, mis on loodud just teile.

Dvd Kast

Paths of Light

Dvd Kast Parim viis Zina Caramelo animatsiooni Paths of Light pidamiseks oli tagada, et DVD-l oleks ilus ümbris. Pakend näeb tegelikult välja selline, nagu see oleks metsast välja võetud ja vormitud CD moodustamiseks. Väljastpoolt on nähtavad mitmesugused jooned, mis peaaegu ilmuvad korpuse küljel kasvavate väikeste puudena. Puidust välisilme aitab sellele ka äärmiselt naturaalse ilme anda. Paths of Light on äärmuslik värskendus võrreldes juhtumitega, mida 1990. aastatel paljud CD-d nägid, mis koosnes tavaliselt põhiplastidest koos paberpakendiga, et selgitada nende sisu. (JD Munro tekst)