Disainiajakiri
Disainiajakiri
Interaktiivne Kunstiinstallatsioon

Pulse Pavilion

Interaktiivne Kunstiinstallatsioon Impulsspaviljon on interaktiivne installatsioon, mis ühendab valguse, värvid, liikumise ja heli mitme sensoorse kogemuse abil. Väljastpoolt on see lihtne must kast, kuid sisse astudes on see sukeldatud illusiooni, mille led-tuled, pulseeriv heli ja ergas graafika loovad koos. Värviline näituseidentiteet luuakse paviljoni vaimus, kasutades paviljoni seestpoolt olevat graafikat ja eritellimusel kujundatud fonti.

Kommertsanimatsioon

Simplest Happiness

Kommertsanimatsioon Hiina sodiaagis on 2019. aasta sea aasta, nii et Yen C kujundas viilutatud siga ja see on nunnu hiina keeles "paljudes kuumades filmides". Õnnelikud tegelased on kooskõlas kanali kuvandi ja õnnelike tunnetega, mida kanal soovib oma publikule pakkuda. Video on nelja filmi elemendi kombinatsioon. Mängivad lapsed oskavad kõige paremini näidata puhast õnne ja loodavad, et filmi vaadates on publikul sama tunne.

Ürituste Reklaamimine

Typographic Posters

Ürituste Reklaamimine Tüpograafilised plakatid on 2013. ja 2015. aastal valminud plakatite kogum. See projekt hõlmab tüpograafia eksperimentaalset kasutamist joonte, mustrite ja isomeetrilise perspektiivi abil, mis loovad ainulaadse tajumiselamuse. Kõik need plakatid kujutavad endast väljakutset suhelda ainult tüübiga. 1. Plakat Felix Beltrani 40. aastapäeva tähistamiseks. 2. Plakat Gestalt Instituudi 25. aastapäeva tähistamiseks. 3. Plakat protestiks Mehhikos kadunud 43 õpilase üle. 4. Kujunduskonverentsi Passion & Design V. plakat. 5. Julian Carillo kolmteist heli.

Kantav Luksuskunst

Animal Instinct

Kantav Luksuskunst NYCi skulptori ja kunstmüügifirma Christopher Rossi kantav luksuskunstikollektsioon Animal Instinct on loomisest inspireeritud piiratud koguses esemete seeria, mis on kunstniku enda valmistatud keerukates antiik-hõbedast, 24-karaadisest kullast ja Böömi klaasist. Nutikalt hävitades piirid kunsti, ehete, haute couture'i ja luksuskujunduse vahel, teevad skulpturaalsed vööd ainulaadseid, provokatiivseid teatmeteoseid, mis viivad kehasse loomse kunsti kontseptsiooni. Mõjutavad, pilkupüüdvad ja originaalsed ajatud väitlustükid on emasloomade instinkti uurimine skulpturaalsel kujul.

Digitaalne Teisendus

Tigi

Digitaalne Teisendus Üks juuksemoodis kõige ikoonilisemaid üksusi on asumas julge sammu digitaalse asjakohasuse poole. Professionaalse dot com ja Tigi Color Copyright tootevaliku ümberkorraldamine õnnestus, ühendades kunstnike loodud eritellimusel põhineva sisu, kaasaegsete fotograafide kaasamise ja veel nägemata kujundusväljendused digitaalsesse. Peen, kuid terav kontrast tehnika ja käsitöö vahel. Lõpuks juhendab Tigi tervislikul samm-sammulisel lähenemisel tõeliseks digitaalseks muutuseks 0-lt 100-le.

Teadlikkuse Tõstmise Ja Reklaamikampaania

O3JECT

Teadlikkuse Tõstmise Ja Reklaamikampaania Kuna privaatsest ruumist saab tulevikus väärtuslik ressurss, on praegusel ajastul oluline küsimus selle ruumi määratlemisel ja kujundamisel suurenev vajadus. O3JECT on pühendunud kraanikindla ruumi tootmisele ja reklaamimisele kui esteetiliselt meeldejääv meeldetuletus teadmata tuleviku kohta. Faraday puuri põhimõttel ehitatud käsitööna suletud ja juhtiv kuup kujutab endast näiliselt utoopilise toa ikoonilist materialiseerumist, mida reklaamitakse tervikliku kampaaniakujunduse kaudu.