Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kummut

Labyrinth

Kummut ArteNemuse labürint on kummut, mille arhitektuurilist välimust rõhutab selle spooni looklev tee, mis meenutab linna tänavaid. Sahtlite tähelepanuväärne kontseptsioon ja mehhanism täiendavad selle alajoont. Vahtra ja musta eebenipuu spooni kontrastsed värvid, aga ka kvaliteetne meisterlikkus rõhutavad Labürindi eksklusiivset välimust.

Kujutav Kunst

Scarlet Ibis

Kujutav Kunst Projekt on Scarlet Ibis ja selle looduskeskkonna digitaalmaalingute jada, pöörates erilist tähelepanu värvile ja nende eredale toonile, mis lindude kasvades intensiivistub. Teos areneb looduskeskkonna seas, ühendades tõelised ja kujutletavad elemendid, mis pakuvad ainulaadseid jooni. Scarlet ibis on Lõuna-Ameerika põlislind, kes elab Põhja-Venezuela rannikul ja sood, ning erkpunane värv on vaataja jaoks visuaalne vaatepilt. Selle kujunduse eesmärk on esile tõsta skarpi ibis'i graatsiline lend ja troopilise loomastiku erksad värvid.

Logo

Wanlin Art Museum

Logo Kuna Wanlini kunstimuuseum asus Wuhani ülikooli ülikoolilinnas, pidi meie loovus kajastama järgmisi tunnuseid: üliõpilaste keskne kohtumispaik kunsti austamiseks ja väärtustamiseks, tutvustades samal ajal ka tüüpilise kunstigalerii aspekte. Samuti pidi seda kohandama kui “humanistlikku”. Kuna kolledži üliõpilased seisavad oma elu alguses, toimib see kunstimuuseum õpilaste kunstihinnangu avapeatükina ja kunst saadab neid terve elu.

Logo

Kaleido Mall

Logo Kaleido kauplus pakub arvukalt meelelahutuskohti, sealhulgas kaubanduskeskus, jalakäijate tänav ja esplanaad. Selles disainis kasutasid disainerid kaleidoskoobi mustreid, millel olid lahtised värvilised esemed, näiteks helmed või veeris. Kaleidoskoop on pärit Vana-Kreeka καλός (ilus, ilu) ja εἶδος (see, mida näha). Järelikult kajastavad mitmekesised mustrid erinevaid teenuseid. Vormid muutuvad pidevalt, näidates, et Mall üritab külastajaid üllatada ja paeluda.

Kummut

Black Labyrinth

Kummut ArteNemuse jaoks on Eckhard Begeri must labürint - 15 sahtliga vertikaalne kummut, mis on inspireeritud Aasia meditsiinikappidest ja Bauhausi stiilis. Selle tume arhitektuurne välimus tuuakse ellu erksate armatuurkiirte abil, millel on kolm fookuspunkti, mis on peegeldatud ümber konstruktsiooni. Vertikaalsete sahtlite kontseptsioon ja mehhanism koos pöörleva sahtliga annavad tükile selle intrigeeriva välimuse. Puitkonstruktsioon on kaetud musta värvitud spooniga, samas kui puitkonstruktsioonid on valmistatud leegitatud vahtras. Satiinviimistluse saavutamiseks on spoon õlitatud.

Linnaskulptuurid

Santander World

Linnaskulptuurid Santander World on avalik kunstiüritus, mis koosneb kunsti tähistavate ja Santanderi linna (Hispaania) ümbritsevate skulptuuride rühmast, kes valmistub 2014. aasta maailma purjetamise maailmameistrivõistlusteks. Skulptuurid on 4,2 meetri kõrgused, valmistatud lehtterasest ja igaüks neist neist on teinud erinevad visuaalkunstnikud. Kõik tükid tähistavad kontseptuaalselt 5 mandri kultuuri. Selle mõte on esindada armastust ja austust kultuurilise mitmekesisuse vastu kui rahu saavutamise vahendit erinevate kunstnike silmis ja näidata, et ühiskond tervitab mitmekesisust avasüliga.