Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vaatamisrakendus

TTMM for Fitbit

Vaatamisrakendus TTMM on 21 kella küljest koosnev kollektsioon, mis on pühendatud Fitbit Versa ja Fitbit Ionic nutikelladele. Kella nägudel on keerukate seadete seadistamine, lihtsalt ekraanil puudutades. See muudab need värvi, kujunduse eelseadete ja kasutaja eelistuste järgi väga kiireks ja hõlpsaks kohandamiseks. See on inspireeritud sellistest filmidest nagu Blade Runner ja Twin Peaks.

Watchface Apps

TTMM

Watchface Apps TTMM on Pebble Time ja Pebble Time Round nutikellade vaatluspindade kollektsioon. Siit leiate kaks rakendust (nii Androidi kui ka iOS-i platvormile) 50 ja 18 mudeliga üle 600 värvivariatsioonis. TTMM on lihtne, minimaalne ja esteetiline numbrite ja abstraktsete infograafikute kombinatsioon. Nüüd saate oma aja stiili valida igal ajal.

Veinisildid

KannuNaUm

Veinisildid KannuNaUm veinisiltide kujundust iseloomustab rafineeritud ja minimaalne stiil, mis saadakse sümbolite otsimisel, mis esindaksid nende ajalugu. Pikaealisuse maa viinamarjakasvatajate territoorium, kultuur ja kirg on kokku jagatud kaheks kooskõlastatud märgiseks. Kõike täiustab saja-aastase viinamarjakujundus, mis on tehtud 3D-s valatud kulla tehnikaga. Ikoonograafiline kujundus, mis kajastab nende veinide ajalugu ja koos nendega sündinud maa ajalugu, Sardiinia sajandite tähtpäevade maa Ogliastra.

Veinisiltide Kujundus

I Classici Cherchi

Veinisiltide Kujundus Alates 1970. aastast Sardiinias asuva ajaloolise veinitehase jaoks on see mõeldud klassikute veinisarja etikettide ümberpaigutamiseks. Uute märgiste uurimisel taheti säilitada seos ettevõtte traditsiooni järgimisega. Erinevalt eelmistest etikettidest andis see elegantsi, mis sobib hästi veinide kõrge kvaliteediga. Etikettide jaoks on kasutatud Braille'i tehnikat, mis toob elegantsi ja stiili ilma kaalumiseta. Lillemuster põhineb Usinis asuva lähedal asuva Santa Croce'i kiriku mustri graafilisel joonisel, mis on ka ettevõtte logo.

Veini Etikett

Guapos

Veini Etikett Kujunduse eesmärk on sulandumine moodsa disaini ja põhjamaiste kunstisuundumuste vahel, kujutades veini päritoluriiki. Iga lõigatud serv tähistab viinamarjaistanduse kasvu kõrgust ja viinamarjasordi vastavat värvi. Kui kõik pudelid on joondatud sirgelt, moodustab see Portugali põhjaosa - piirkonna, mis seda veini sünnitab - maastiku kuju.

Vana Lossi Restaureerimine

Timeless

Vana Lossi Restaureerimine Omanik ostis Šotimaal Crawfordtoni maja 2013. aasta aprillis, püüdes taastada Šotimaa iidse aadli algset maitset ja ühilduda tänapäevase eluga. Muinaslinnuse omadused ja ajaloolised leiukohad on säilitatud originaalse maitsega. Erinevate sajandite kujunduse esteetika ja piirkondlik kultuur põrkuvad samas ruumis kunstiliste sädemetega.