Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalender Botaaniline elu on kalender, mis tõstab ühel lehel esile kaunist taimeelu. Avage leht ja seadke alusele mitmesuguste taimede hüpikute nautimiseks. Kvaliteetsed kujundused saavad muuta ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni Elu koos disainiga.

Kalender

Meet the Chef

Kalender Kuidas saab ettevõtte kalender tuua rohkem ettevõtteid Tai kohalikesse restoranidesse ülespoole? Kuidas oleks lood kalendrisse suurema seotuse loomisega QR-koodi abil, et näha Tai salajase 12 restorani allkirjaroogade videoklippe „Salajane retsept”. Klipid laaditakse hõlpsaks jagamiseks üles sotsiaalvõrgustiku saitidele. Rohkem vaateid aitab restorane paremini tunda ja võib põhjustada rohkem müüki. Selle tulemusel saavad kohalikud üksikettevõtjad iseseisvalt seista, juhtides valitud ettevõtet, ilma et peaksid kodulinnast lahkuma.

Sõnumikaart

Pop-up Message Card “Leaves”

Sõnumikaart Lehed on hüpiklehe motiividega sõnumikaardid. Helendage oma sõnumeid väljendusrikka hooajalisusega. Komplektis on neli erinevat kaarti koos nelja ümbrikuga. Kvaliteetsed kujundused saavad muuta ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni Elu koos disainiga.

Kalender

Calendar 2014 “ZOO”

Kalender ZOO paberkäsitöökomplekti on lihtne kokku panna. Pole vaja liimi ega käärid. Pange kokku, kinnitades osad sama märgisega. Iga loom saab kahekuulise kalendri. Kvaliteetsed kujundused saavad muuta ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni Elu koos disainiga.

Kalender

Calendar 2014 “Safari”

Kalender Safari on paberist käsitööloomade kalender. Eemaldage ja koondage 6 lehte, mille külgedel on 2 kuu pikkust kalendrit. Pöörake kere ja liigendiosad mööda kortse, vaadake liigeste jälgi ja asetage need kokku nagu näidatud. Kvaliteetsed kujundused saavad muuta ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni Elu koos disainiga.

Pudelikaunistused

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Pudelikaunistused Kuldselt särav “Leedu viin kuld. Must väljaanne ”pärandas oma eksklusiivse ilme Leedu rahvakunstist. Romb ja heeringas on väikestest ruutudest kombineeritud leedu rahvakunstis väga levinud mustrid. Ehkki nendele rahvuslikele motiividele viitamine sai moodsama kuju, muudeti salapärased minevikupeegeldused moodsaks kunstiks. Valdav kuldne ja must värv rõhutavad erakordset viina filtreerimisprotsessi läbi söe- ja kuldsete filtrite. See teebki “Leedu viina kullaks. Must väljaanne ”nii õrn ja kristallselge.