Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kommipakend

5 Principles

Kommipakend 5 põhimõtet on naljakate ja ebatavaliste kommide pakendite sari, millel on vääna. See tuleneb kaasaegsest popkultuurist endast, peamiselt Interneti popkultuurist ja Interneti-meemidest. Igas pakendikujunduses on lihtne äratuntav tegelane, kellega inimesed saavad suhestuda (lihaseline mees, kass, armukesed ja nii edasi), ning seeria 5 lühikest inspireerivat või naljakat tsitaati tema kohta (siit ka nimi - 5 põhimõtet). Paljudes tsitaatides on ka popkultuurilisi viiteid. See on tootmises lihtne, kuid visuaalselt ainulaadne pakend ja seda on sarjana lihtne laiendada

Logo

N&E Audio

Logo N&E logo ümberkujunduse käigus tähistavad N, E asutajate Nelsoni ja Edisoni nime. Nii integreeris ta N & E ja helilaine kujundid uue logo loomiseks. Käsitööna valmistatud HiFi on Hongkongis ainulaadne ja professionaalne teenuste pakkuja. Ta eeldas, et esitleb tipptasemel professionaalset kaubamärki ja loob selle valdkonna jaoks väga asjakohase. Ta loodab, et inimesed saavad seda vaadates aru, mida logo tähendas. Cloris ütles, et logo loomise väljakutse seisneb selles, kuidas lihtsustada N ja E tähemärkide äratundmist ilma liiga keerulist graafikat kasutamata.

Veebisait

Upstox

Veebisait Upstox, RKSV tütarettevõte, on varem veebipõhine aktsiate kauplemise platvorm. Kauplejatele ja võhikutele mõeldud eristuvad tooted on koos Upstoxi vabakaubanduse õppeplatvormiga üks tugevamaid USP-sid. Lollypopi ateljees kujundati kogu strateegia ja bränd kontseptsiooni käigus. Põhjalikud konkurendid, kasutajad ja turu-uuringud aitasid pakkuda lahendusi, mis lõid veebisaidile diskreetse identiteedi. Kujundused tehti interaktiivseteks ja intuitiivseteks, kasutades kohandatud illustratsioone, animatsioone ja ikoone, mis aitasid murda andmepõhise veebisaidi monotoonsust.

Veebirakendus

Batchly

Veebirakendus Pakkimata SaaS-põhine platvorm võimaldab Amazoni veebiteenuste (AWS) klientidel oma kulusid vähendada. Toote veebirakenduse kujundus on ainulaadne ja ahvatlev, kuna see võimaldab kasutajal täita erinevaid funktsioone ühest kohast ilma lehelt lahkumata ning kaalub ka kõigi administraatoritele oluliste andmete linnulennult kuvamist. Tähelepanu on pööratud ka toote tutvustamisele oma veebisaidi kaudu ja selle eesmärk on suhelda oma USP-ga esimese 5 sekundi jooksul ise. Siin kasutatud värvid on erksad ning ikoonid ja illustratsioonid aitavad veebisaidi interaktiivseks muuta.

Lauanõud

BaMirLa

Lauanõud Bamirla tähistab Ungari Bátor Táborit, mis on vähi- või muude krooniliste haigustega laste laager. Selle kujunduse eesmärk on edastada kasutajatele laagri atmosfääri ümarate, mänguliste kujundite, värvide kasutamise ning kunsti ja käsitöö iseloomu abil. Kaunistused viitavad leerile ja need põhinevad kolmel järgmisel ideel: laagri logo, lastemajutused ja majade graafika. Lauanõud toetavad tavaliselt tervislikke toitumisharjumusi, nii et nad on oma mõõtmete järgi harjunud sööma vähem-sagedamini.

Auhinnaesitus

Awards show

Auhinnaesitus See pidulik lava kujundati ainulaadse väljanägemisega ja see nõudis paindlikkust muusikaetenduse ja mitmete erinevate auhindade esitluste esitamiseks. Komplekti tükid olid selle paindlikkuse suurendamiseks sisemiselt valgustatud ja hõlmasid komplekti osana lendavaid elemente, mida show ajal lennutati. See oli mittetulundusühingu esitlus ja iga-aastane auhinnatseremoonia.