Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakat

Chirming

Plakat Kui Sook oli noor, nägi ta mäel ilusat lindu, kuid lind lendas kiiresti minema, jättes järele vaid heli. Ta vaatas taevast üles, et lindu leida, kuid kõik, mida ta nägi, olid puuoksad ja mets. Lind jätkas laulmist, kuid tal polnud aimugi, kus see asub. Alates väga noorest linnust olid tema juurde puuoksad ja suur mets. See kogemus pani teda lindude häält visualiseerima nagu mets. Linnuheli lõdvestab vaimu ja keha. See köitis tema tähelepanu ja ta ühendas selle mandalaga, mis kujutab visuaalselt tervendamist ja meditatsiooni.

Kataloog

Classical Raya

Kataloog Üks asi Hari Raya kohta - on see, et ajatud Raya eilsed laulud jäävad inimeste südamelähedaseks tänaseni. Mis oleks parem viis selle kõige tegemiseks, kui teemaks 'Klassikaline Raya'? Selle teema olemuse esile toomiseks on kinkekaartide kataloog mõeldud meenutama vana vinüülplaati. Meie eesmärk oli: 1. luua toote visuaalidest ja nende hindadest koosnevate lehtede asemel spetsiaalne kujundus. 2. Looge klassikalise muusika ja traditsioonilise kunsti hindamise tase. 3. Tooge välja Hari Raya vaim.

Interaktiivne Kunstiinstallatsioon

Pulse Pavilion

Interaktiivne Kunstiinstallatsioon Impulsspaviljon on interaktiivne installatsioon, mis ühendab valguse, värvid, liikumise ja heli mitme sensoorse kogemuse abil. Väljastpoolt on see lihtne must kast, kuid sisse astudes on see sukeldatud illusiooni, mille led-tuled, pulseeriv heli ja ergas graafika loovad koos. Värviline näituseidentiteet luuakse paviljoni vaimus, kasutades paviljoni seestpoolt olevat graafikat ja eritellimusel kujundatud fonti.

Kommertsanimatsioon

Simplest Happiness

Kommertsanimatsioon Hiina sodiaagis on 2019. aasta sea aasta, nii et Yen C kujundas viilutatud siga ja see on nunnu hiina keeles "paljudes kuumades filmides". Õnnelikud tegelased on kooskõlas kanali kuvandi ja õnnelike tunnetega, mida kanal soovib oma publikule pakkuda. Video on nelja filmi elemendi kombinatsioon. Mängivad lapsed oskavad kõige paremini näidata puhast õnne ja loodavad, et filmi vaadates on publikul sama tunne.

Ürituste Reklaamimine

Typographic Posters

Ürituste Reklaamimine Tüpograafilised plakatid on 2013. ja 2015. aastal valminud plakatite kogum. See projekt hõlmab tüpograafia eksperimentaalset kasutamist joonte, mustrite ja isomeetrilise perspektiivi abil, mis loovad ainulaadse tajumiselamuse. Kõik need plakatid kujutavad endast väljakutset suhelda ainult tüübiga. 1. Plakat Felix Beltrani 40. aastapäeva tähistamiseks. 2. Plakat Gestalt Instituudi 25. aastapäeva tähistamiseks. 3. Plakat protestiks Mehhikos kadunud 43 õpilase üle. 4. Kujunduskonverentsi Passion & Design V. plakat. 5. Julian Carillo kolmteist heli.

Kantav Luksuskunst

Animal Instinct

Kantav Luksuskunst NYCi skulptori ja kunstmüügifirma Christopher Rossi kantav luksuskunstikollektsioon Animal Instinct on loomisest inspireeritud piiratud koguses esemete seeria, mis on kunstniku enda valmistatud keerukates antiik-hõbedast, 24-karaadisest kullast ja Böömi klaasist. Nutikalt hävitades piirid kunsti, ehete, haute couture'i ja luksuskujunduse vahel, teevad skulpturaalsed vööd ainulaadseid, provokatiivseid teatmeteoseid, mis viivad kehasse loomse kunsti kontseptsiooni. Mõjutavad, pilkupüüdvad ja originaalsed ajatud väitlustükid on emasloomade instinkti uurimine skulpturaalsel kujul.