Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hüpervagun

Brescia Hommage

Hüpervagun Kõigi kõrgtehnoloogiliste digitaalsete vidinate, puutetundlike ekraanide tasapinna ja ratsionaalsete ühemahuliste sõidukite ajal on Brescia Hommage'i projekt vanakooli kahekohalise hüperauto kujundusuuring, mis kujutas endast tähistust ajastul, kus elegantne lihtsus, puutetundlikkus, toores jõud, puhas ilu ning otsene seos inimese ja masina vahel olid mängureeglid. Aeg, mil vaprad ja leidlikud mehed, nagu Ettore Bugatti, lõid ise kogu maailmas hämmastavaid mobiilseadmeid.

Projekti nimi : Brescia Hommage, Disainerite nimi : Robson Marques de Pontes, Kliendi nimi : Robson Marques de Pontes.

Brescia Hommage Hüpervagun

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.