Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hiina Restoran

Ben Ran

Hiina Restoran Ben Ran on kunstiliselt harmooniline hiina restoran, mis asub Malaisia Vangohh Eminenti luksushotellis. Disainer rakendab idamaiste stiilitehnikate introvertsust ja lakoonilisust, et luua restorani tõeline maitse, kultuur ja hing. See on vaimse selguse sümbol, loobu jõukatest ja saavuta loomulik ja lihtne naasmine algse mõistuse juurde. Interjöör on naturaalne ja viimistlemata. Kasutades iidset kontseptsiooni, sünkroonsus ka restorani nimega Ben Ran, mis tähendab originaalsust ja loodust. Restoran umbes 4088 ruutjalga.

Projekti nimi : Ben Ran, Disainerite nimi : Fuka Interior Decoration Sdn Bhd, Kliendi nimi : FUKA INTERIOR DECORATION SDN BHD.

Ben Ran Hiina Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.