Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restorani Baari Katusel

The Atticum

Restorani Baari Katusel Tööstuskeskkonnas asuva restorani võlu peaks peegelduma arhitektuuris ja sisustuses. Spetsiaalselt selle projekti jaoks välja töötatud must ja hall lubikrohv on selle üheks tõestuseks. Selle ainulaadne karm struktuur läbib kõiki ruume. Detailse teostuse puhul kasutati teadlikult materjale nagu toorteras, mille keevitusõmblused ja lihvimisjäljed jäid nähtavale. Seda muljet toetab muntin akende valik. Nendele külmadele elementidele vastanduvad soe tammepuit, käsitsi hööveldatud kalasabaparkett ja täielikult istutatud sein.

Projekti nimi : The Atticum, Disainerite nimi : Florian Studer, Kliendi nimi : The Atticum.

The Atticum Restorani Baari Katusel

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.