Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sisekujundus

Eataly

Sisekujundus Eataly Toronto on kohandatud meie kasvava linna nüanssidele ja selle eesmärk on edendada ja täiendada sotsiaalseid vahetusi Itaalia suurepärase toidu universaalse katalüsaatori kaudu. Ainult sobib, et Eataly Toronto kujunduse inspiratsiooniks on traditsiooniline ja kestev “passeggiata”. See ajatu rituaal näeb, et itaallased viivad igal õhtul peatänavale ja piazzale, et jalutada ja suhelda ning aeg-ajalt peatuda tee ääres asuvates baarides ja poodides. See elamussari nõuab uut intiimset tänavaskaalat Blooris ja Lahes.

Projekti nimi : Eataly, Disainerite nimi : Unique Store Fixtures, Kliendi nimi : Unique Store Fixtures.

Eataly Sisekujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.