Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaasaskantav Kõlar

Ballo

Kaasaskantav Kõlar Šveitsi disainistuudio BERNHARD | BURKARD disainis OYO-le ainulaadse kõlari. Kõlari kuju on täiuslik kera, millel puudub tegelik alus. BALLO kõlar laseb, rullib või ripub 360-kraadise muusikaelamuse saamiseks. Kujundus järgib minimalistliku disaini põhimõtteid. Värviline vöö sulandab kahte poolkera. See kaitseb kõlarit ja suurendab bassitoone pinnal lebades. Kõlaril on sisseehitatud laetav liitiumaku ja see ühildub enamiku heliseadmetega. 3,5 mm pistik on tavaline kõrvaklappide pistik. BALLO kõlar on saadaval kümnes erinevas värvitoonis.

Projekti nimi : Ballo, Disainerite nimi : Bernhard Burkard, Kliendi nimi : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Kaasaskantav Kõlar

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.