Disainiajakiri
Disainiajakiri
Watchface Apps

TTMM

Watchface Apps TTMM on Pebble Time ja Pebble Time Round nutikellade vaatluspindade kollektsioon. Siit leiate kaks rakendust (nii Androidi kui ka iOS-i platvormile) 50 ja 18 mudeliga üle 600 värvivariatsioonis. TTMM on lihtne, minimaalne ja esteetiline numbrite ja abstraktsete infograafikute kombinatsioon. Nüüd saate oma aja stiili valida igal ajal.

Projekti nimi : TTMM, Disainerite nimi : Albert Salamon, Kliendi nimi : TTMM.

TTMM Watchface Apps

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.