Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sigaretifilter

X alarm

Sigaretifilter X alarm on suitsetajate äratus, mis paneb neid mõistma, mida nad ise teevad, kui nad seda teevad. See disain on uue põlvkonna sigaretifiltrid. See disain võib olla heaks asendajaks kallitele suitsetamisega seotud reklaamidele ja see mõjutab suitsetajate meelt rohkem kui ükski teine negatiivne reklaam. Selle struktuur on väga lihtne, filtrid on tembeldatud nähtamatu tindiga, mis katab visandi negatiivse ala ja iga mahviga ilmub visand selgemalt, nii et iga pulbriga näete, et süda läheb tumedamaks ja teate, mis teiega toimub.

Projekti nimi : X alarm, Disainerite nimi : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Kliendi nimi : Creator studio.

X alarm Sigaretifilter

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.