Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Stocker

Tool Stocker on fusioon tabureti ja tooli vahel. Kerged virnastatavad puidust istmed sobivad nii era- kui ka poolfinaalseteks ruumideks. Selle väljendusrikas vorm rõhutab kohaliku puidu ilu. Keerukas konstruktsioon ja konstruktsioon võimaldavad sellel 100-protsendilise täispuidu materjali paksusega 8 mm luua tugeva, kuid kerge toote, mis kaalub ainult 2300 grammi. Stockeri kompaktne konstruktsioon võimaldab ruumi kokkuhoidu. Üksteise külge virnastatud kujul saab seda hõlpsalt säilitada ja tänu oma innovaatilisele kujundusele saab Stockeri täielikult laua alla lükata.

Projekti nimi : Stocker, Disainerite nimi : Matthias Scherzinger, Kliendi nimi : FREUDWERK.

Stocker Tool

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.