Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vaatamisrakendus

TTMM for Fitbit

Vaatamisrakendus TTMM on 21 kella küljest koosnev kollektsioon, mis on pühendatud Fitbit Versa ja Fitbit Ionic nutikelladele. Kella nägudel on keerukate seadete seadistamine, lihtsalt ekraanil puudutades. See muudab need värvi, kujunduse eelseadete ja kasutaja eelistuste järgi väga kiireks ja hõlpsaks kohandamiseks. See on inspireeritud sellistest filmidest nagu Blade Runner ja Twin Peaks.

Projekti nimi : TTMM for Fitbit, Disainerite nimi : Albert Salamon, Kliendi nimi : TTMM.

TTMM for Fitbit Vaatamisrakendus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.