Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veinisildid

KannuNaUm

Veinisildid KannuNaUm veinisiltide kujundust iseloomustab rafineeritud ja minimaalne stiil, mis saadakse sümbolite otsimisel, mis esindaksid nende ajalugu. Pikaealisuse maa viinamarjakasvatajate territoorium, kultuur ja kirg on kokku jagatud kaheks kooskõlastatud märgiseks. Kõike täiustab saja-aastase viinamarjakujundus, mis on tehtud 3D-s valatud kulla tehnikaga. Ikoonograafiline kujundus, mis kajastab nende veinide ajalugu ja koos nendega sündinud maa ajalugu, Sardiinia sajandite tähtpäevade maa Ogliastra.

Projekti nimi : KannuNaUm, Disainerite nimi : Giovanni Murgia, Kliendi nimi : Cantina Ogliastra.

KannuNaUm Veinisildid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.