Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotokunst

Forgotten Paris

Fotokunst Unustatud Pariis on mustvalged fotod Prantsuse pealinna vanadest maa-alustest aladest. See kujundus on repertuaar kohtadest, mida vähesed teavad, kuna need on ebaseaduslikud ja neile on raske juurde pääseda. Matthieu Bouvier on kümme aastat uurinud neid ohtlikke kohti, et avastada seda unustatud minevikku.

Projekti nimi : Forgotten Paris, Disainerite nimi : Matthieu Bouvier, Kliendi nimi : Matthieu Bouvier photographie et post-production.

Forgotten Paris Fotokunst

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.