Disainiajakiri
Disainiajakiri
Villa

Shang Hai

Villa Villa oli inspireeritud filmist Suur Gatsby, sest meesomanik on ka finantssektoris ning perenaisele meeldib vana 1930ndate Shanghai Art Deco stiil. Pärast seda, kui disainerid uurisid hoone fassaadi, mõistsid nad, et sellel oli ka Art Deco stiil. Nad on loonud ainulaadse ruumi, mis sobib omaniku lemmik 1930ndate Art Deco stiiliga ja vastab tänapäevasele eluviisile. Ruumi ühtsuse säilitamiseks valisid nad mõned 1930ndatel kujundatud prantsuse mööbli, lambid ja aksessuaarid.

Projekti nimi : Shang Hai, Disainerite nimi : Guoqiang Feng and Yan Chen, Kliendi nimi : Feng and Chen Partners Design Shanghai.

Shang Hai Villa

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.