Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led-Televisioon

XX265

Led-Televisioon Plastikapi kujundus eristub tavapärastest mudelitest, logo ja visuaalse illusiooni saamiseks on ekraani alla jäetud üldine tekstuur ja läikiv pind. Sõltuvalt BMS-i tootmismeetodist on mudel väga tasuv, kuid omab siiski disaini puudutust. Lauaplaadi kujundus on pideva kujuga, mis voolab pubist läbi kroomitud efektiriba. Nii täiendavad nii kapi kujundus kui ka aluse kujundus üksteist.

Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli

Eye of Ra'

Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli Selle kujunduse eesmärk on ühendada iidne Egiptuse ajalugu disaini futuristliku voolava metoodikaga. See on Egiptuse kõige ikoonilisema religioosse tööriista sõnasõnaline tõlge tänavamööbli vedelaks vormiks, mis võtab arvesse voolava stiili omadusi, kus ei soovitata kindlaid kujundeid ega kujundust. Silm esindab nii meessoost kui ka naissoost kaaslasi jumala Ra kuulutamisel. Seetõttu on tänavamööbel esitatud vastupidavas kujunduses, mis sümboliseerib mehelikkust ja tugevust, samas kui selle kõverjooneline välimus kujutab naiselikkust ja graatsilisust.

Digitaalne Videolevi

Avoi Set Top Box

Digitaalne Videolevi Avoi on Vesteli üks uuemaid nutitelefoni, mis pakub telerite jaoks peamiselt digitaalset ringhäälingutehnoloogiat. Avoi kõige olulisem tegelane on "varjatud ventilatsioon". Varjatud ventilatsioon võimaldab luua ainulaadseid ja lihtsaid kujundusi. Avoi abil saab lisaks digitaalkanalite vaatamisele HD-kvaliteediga kuulata ka muusikat, vaadata filme ning vaadata teleriekraanil fotosid ja pilte, samal ajal neid faile UI-menüü kaudu juhtides. Avoi operatsioonisüsteem on Android V4.2 Jel

Hd-Levi Toetav 46-Tollised Led-Telerid

V TV - 46120

Hd-Levi Toetav 46-Tollised Led-Telerid Inspireeritud läikivatest peegelduvatest pindadest ja peegliefektidest. Esiosa ja tagumine tagakaas on valmistatud plastist survevalu tehnoloogiaga. Keskmine osa on valmistatud lehtmetalli valamisest. Tugijalg on spetsiaalselt konstrueeritud tagaküljest värvitud klaasiga ja kroomkattega rõnga detailiga läbipaistmatu kaelaga. Pindadel kasutatav läike tase on saavutatud spetsiaalsete värvimisprotsesside abil.

Led Päikesevari Ja Suur Aed-Taskulamp

NI

Led Päikesevari Ja Suur Aed-Taskulamp Uhiuus NI Parasol määratleb valgustuse ümber nii, et see võib olla midagi enamat kui helendav objekt. Uuenduslikult päikesevarju ja aiatõrvikut ühendades näeb NI nutikalt seista lamamistoolide ääres basseini ääres või muudel õuealadel hommikust õhtuni. Patenteeritud sõrmetuvastusega OTC (ühe nupuvajutusega dimmer) võimaldab kasutajatel hõlpsalt reguleerida 3-kanalise valgustussüsteemi soovitud valgustustaset. NI võtab vastu ka madalpinge 12 V LED-draiveri, mis tekitab väga vähe soojust, pakkudes süsteemile energiatõhusat toiteallikat üle 2000tk 0,1W LED-idega.

Valgustid

Yazz

Valgustid Yazz on painduvatest pooljäikadest juhtmetest valmistatud lõbus valgusti, mis võimaldab kasutajal painduda mis tahes kujule või kujule, mis sobib nende meeleoluga. Kaasas ka kinnitatud tungrauaga, mis muudab mitme seadme ühendamise lihtsaks. Yazz on ka esteetiliselt ahvatlev, kasutajasõbralik ja ökonoomne. Idee sündis ideest minimeerida valgustus selle kõige põhilisema olulisuseni kui ilu lõplikuks väljenduseks, kaotamata seejuures esteetilist löögivalgustust, kuna tööstuslik minimalism on kunst iseenesest.