Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Casa Lupita

Elumaja Casa Lupita avaldab austust Mehhiko ja selle ajalooliste linnaosade Merida klassikalisele kolooniaarhitektuurile. See projekt hõlmas muinsuskaitsealaks peetava kasaona restaureerimist, samuti arhitektuuri-, sise-, mööbli- ja maastiku kujundust. Projekti kontseptuaalne eeldus on koloniaal- ja tänapäevase arhitektuuri kõrvutamine.

Cifi Sõõrik Lasteaed

CIFI Donut

Cifi Sõõrik Lasteaed CIFI sõõrik lasteaed on ühendatud elamukogukonnaga. Praktilisust ja ilu lõimiva koolieelse lastehariduse tegevuskoha loomiseks üritatakse ühendada müügipind haridusruumiga. Kolmemõõtmelisi ruume ühendava rõngaskonstruktsiooni kaudu on hoone ja maastik harmooniliselt integreeritud, moodustades tegevuskoha, mis on täis lõbusat ja hariduslikku tähtsust.

Restoran

Thankusir Neverland

Restoran Kogu projekti pindala on üsna suur, elektri ja vee muundamise ning tsentraalse kliimaseadme kulud, samuti muu köögi riistvara ja sisseseade kulud on suured, seega on siseruumide kaunistamiseks olemasolev eelarve üsna piiratud, seetõttu võtavad disainerid arvesse “ hoone enda looduse ilu ", mis pakub suurt üllatust. Katust on muudetud, paigaldades selle peale erineva suurusega taevatuled. Päeval paistab päike läbi taevavalgust, loob looduse ja ühtlustatud valgusefekti.

Jaapani Restoran Ja Baar

Dongshang

Jaapani Restoran Ja Baar Dongshang on Pekingis asuv jaapani restoran ja baar, mis koosneb erineva kuju ja suurusega bambusest. Projekti visiooniks oli luua ainulaadne söögikeskkond, põimides Jaapani esteetika kokku hiina kultuuri elementidega. Kahe riigi kunsti ja käsitööga tihedalt seotud traditsiooniline materjal katab seinad ja laed, et luua intiimne õhkkond. Naturaalne ja jätkusuutlik materjal sümboliseerib hiina klassikalises loos linnapildivastast filosoofiat, Bamboo hirsa seitset tarka ning interjöör kutsub esile söögituba bambuseistanduses.

Maja

Zen Mood

Maja Zen Mood on kontseptuaalne projekt, mille keskmes on 3 võtmetegurit: minimalism, kohanemisvõime ja esteetika. Üksikud segmendid on ühendatud, luues mitmesuguseid kujundeid ja kasutusviise: kodusid, kontoreid või müügisalonge saab luua kahes vormingus. Iga mooduli konstrueerimine on 3,20 x 6,00 m, mis on paigutatud 19 m 2 sisse 01 või 02 korruse vahel. Transport toimub peamiselt veoautodega, samuti saab selle kohale toimetada ja paigaldada vaid ühe päevaga. See on ainulaadne, kaasaegne disain, mis loob lihtsad, elavad ja loomingulised ruumid, mis on tehtud võimalikuks puhta ja industrialiseeritud konstruktiivse meetodi abil.

Maja

Dezanove

Maja Arhitekti inspiratsioon tuli “bateade” taasväärtustatud eukalüptipuust. Need on rannakarpide rannakarbitootmise platvormid ja moodustavad Hispaania Ria da Arousa väga olulise kohaliku tööstuse. Nendel platvormidel kasutatakse eukalüptipuitu ja piirkonnas on selle puu pikendusi. Puidu vanust ei varjata ning erinevate aistingute loomiseks kasutatakse puidu erinevaid väliseid ja sisemisi külgi. Maja proovib laenata ümbruse traditsioone ja neid kujunduses ning detailideni läbi jutustatud loo kaudu paljastada.