Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näituse Plakat

Optics and Chromatics

Näituse Plakat Pealkiri Optika ja kromaatiline viitab Goethe ja Newtoni vahelisele arutelule värvide olemuse üle. Seda arutelu esindab kahe kirjakujulise kompositsiooni kokkupõrge: üks on arvutatud, geomeetriline, teravate kontuuridega, teine toetub värviliste varjude impressionistlikule mängule. 2014. aastal oli see disain Pantone Plus seeria kunstnike kaante katteks.

Sõrmus

Gabo

Sõrmus Gabo sõrmus oli loodud selleks, et julgustada inimesi uuesti mängima mängu mängulist külge, mis tavaliselt kaotatakse täiskasvanu saabudes. Disainerit inspireerisid mälestused, kui ta jälgis oma poega mängimas oma värvika võlukuubikuga. Kasutaja saab rõngaga mängida, pöörates kahte iseseisvat moodulit. Seda tehes saab vääriskivi värvikomplektid või moodulite positsiooni sobitada või sobitada. Lisaks mängulisele aspektile saab kasutaja valida, kas kanda erinevat sõrmust iga päev.

Meelelahutus

Free Estonian

Meelelahutus Selles ainulaadses kunstiteoses kasutas Olga Raag Eesti ajalehti aastast, kui auto algselt toodeti 1973. aastal. Rahvusraamatukogu kollaseid ajalehti pildistati, puhastati, kohandati ja redigeeriti projekti kasutamiseks. Lõpptulemus trükiti autodele kasutatavale spetsiaalsele materjalile, mis kestab 12 aastat ja selle kandmiseks kulus 24 tundi. Vaba eesti keel on tähelepanu köitev auto, ümbritsedes inimesi positiivse energia ja nostalgiliste, lapsepõlves emotsioonidega. See kutsub uudishimu ja kaasamist kõigile.

Ratsakompleks

Emerald

Ratsakompleks Tervikliku arhitektuuri- ja ruumiprojektide pilt ühendab kõiki kuut hoonet, paljastades igaühe funktsionaalse identiteedi. Areenide ja tallide laiendatud fassaadid, mis on suunatud administratiivsele komposiitsüdamikule. Kuuepoolne ehitis kristallvõrguna toetub puitraamile nagu kaelakee. Smaragddetailidena klaasikihtidega kaunistatud seinakolmnurgad. Kumer valge konstruktsioon tõstab esile peasissekäigu. Fassaadivõrk on samuti osa siseruumist, kus keskkonda tajutakse läbipaistva võrgu kaudu. Interjöörid jätkavad puitkonstruktsioonide teemat, kasutades elementide skaalat inimese proportsioonide proportsionaalsemaks muutmiseks.

Kõlarite Orkester

Sestetto

Kõlarite Orkester Kõlarite orkestriansambel, kes mängib koos nagu tõelised muusikud. Sestetto on mitmekanaliline helisüsteem, mis võimaldab mängida konkreetseid heliribasid eraldi kõlaritest, millel on erinevad tehnoloogiad ja materjalid, mis on pühendatud konkreetsele helikorpusele, puhta betooni, kõlavate puidust helilaudade ja keraamiliste sarvede seas. Palade ja osade segunemine tuleb tagasi, et olla füüsiliselt kuulamiskohas nagu päris kontserdil. Sestetto on salvestatud muusika kammerorkester. Sestetto toodavad otse selle disainerid Stefano Ivan Scarascia ja Francesco Shyam Zonca.

Kohvik

Perception

Kohvik See väike soe puidust kohvik asub ristmiku nurgal vaikses piirkonnas. Tsentraliseeritud avatud ettevalmistustsoon pakub külastajatele barista esinemisest puhta ja ulatusliku kogemuse kõikjal, kus baarist või kohvikus istutakse. Laeobjekt nimega "Varjutav puu" algab ettevalmistustsooni tagaküljelt ja see katab klienditsooni, et muuta kogu selle kohviku atmosfäär. See annab külastajatele ebatavalise ruumilise efekti ja muutub ka meediumiks inimestele, kes soovivad maitsekohviga mõttesse jääda.