Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehted

odyssey

Ehted Monomeeri poolt loodud odüsseia põhiidee hõlmab mahukate geomeetriliste kujundite katmist mustrilise nahaga. Sellest saab selguse ja moonutuste, läbipaistvuse ja varjamise koosmõju. Kõiki geomeetrilisi kujundeid ja mustreid saab soovi korral kombineerida, mitmekesistada ja täiendada täiendustega. See põnev ja lihtne idee võimaldab luua peaaegu ammendamatu disainilahenduste valiku, mis sobib ideaalselt kiire prototüübi (3D-printimine) pakutavate võimalustega, kuna igal kliendil on võimalik toota täiesti individuaalset ja ainulaadset eset (külastus: www.monomer). eu-pood).

Kombatav Kangas

Textile Braille

Kombatav Kangas Tööstuslik universaalne žakaarmadratsitekstiil, mida peetakse pimedate tõlkijaks. Seda kangast saavad lugeda hea nägemisega inimesed ja see on mõeldud neile, kes aitavad nägemist kaotavaid või nägemisprobleeme omavaid pimedaid inimesi; et õppida punktkirjasüsteemi sõbraliku ja tavalise materjaliga: kangaga. See sisaldab tähestikku, numbreid ja kirjavahemärke. Värve ei lisata. See on halli skaalal toode, mis on valguse tajumise põhimõte. See on sotsiaalse tähendusega projekt, mis ulatub kaugemale äritekstiilidest.

Prillid

Mykita Mylon, Basky

Prillid MYKITA MYLON kollektsioon on valmistatud kergest polüamiidmaterjalist, millel on silmapaistev individuaalne reguleeritavus. See spetsiaalne materjal luuakse kihiti kihiks tänu selektiivse laserpaagutamise (SLS) tehnikale. Tõlgendades 1930ndatel moes olnud traditsioonilise ümara ja ovaalse ümara panto prillikuju ümber, lisab BASKY mudel sellele prillikollektsioonile uue näo, mis oli algselt mõeldud kasutamiseks spordis.

Käekell

Ring Watch

Käekell Rõngakell kujutab endast traditsioonilise käekella maksimaalset lihtsustumist, kaotades numbrid ja käed kahe rõnga kasuks. See minimalistlik disain tagab nii puhta kui ka lihtsa väljanägemise, mis sobib ideaalselt kella pilkupüüdva esteetikaga. Selle allkirjakroon on endiselt tõhus viis tunni muutmiseks, samal ajal kui selle peidetud e-tindi ekraan näitab erksavärvilisi erksavärvilisi ribasid, säilitades lõpuks analoogvaate, tagades samas pikema aku tööaja.

Käevõru

Fred

Käevõru Käevõrusid ja käevõrusid on palju erinevaid: disainerid, kuldsed, plastist, odavad ja kallid ... aga ilusad nagu nad ka pole, on nad kõik alati lihtsad ja ainult käevõrud. Fred on midagi enamat. Need kätised taaselustavad oma lihtsuses vanade aegade üllasuse, kuid on siiski kaasaegsed. Neid saab kanda nii paljaste kätega kui ka siidist pluusi või musta kampsuniga ning need lisavad neid kandvale inimesele alati klassi eripära. Need käevõrud on ainulaadsed, kuna need tulevad paarina. Need on väga kerged, mis muudab nende kandmise kahe silmapaistmatuks. Neid kandes märgatakse inimest kindlasti!

Kaelakee Ja Pross

I Am Hydrogen

Kaelakee Ja Pross Kujundus on inspireeritud makrokosmi ja mikrokosmi neoplatoonilisest filosoofiast, nähes samu mustreid, mis on reprodutseeritud kõigil kosmose tasanditel. Viidates kuldsele suhtele ja fibonacci järjestusele, on kaelakees matemaatiline kujundus, mis jäljendab looduses täheldatud füllotaksise mustrit, nagu päevalilledel, karikakardel ja paljudel muudel taimedel. Kuldne toorus tähistab Universumit, ümbritsetud aegruumi kangaga. "I Am Hydrogen" esindab samaaegselt "universaalse disaini konstandi" ja universumi enda mudelit.