Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehete Kollektsioon

Biroi

Ehete Kollektsioon Biroi on 3D prinditud ehteseeria, mis on inspireeritud legendaarsest taevafööniksist, kes viskab leekidesse ja sünnib uuesti oma tuhast. Struktuuri moodustavad dünaamilised jooned ja pinnale leviv Voronoi muster sümboliseerivad põlevatest leekidest elavnevat ja taevasse lennavat fööniksit. Muster muudab suurust, et voolata üle pinna, andes struktuurile dünaamilisuse tunde. Iseenesest skulptuurilaadset kohalolekut näitav disain annab kandjale julguse astuda samm edasi, tuues välja oma eripära.

Kõrvarõngad Ja Sõrmus

Vivit Collection

Kõrvarõngad Ja Sõrmus Looduses leiduvatest vormidest inspireerituna loob Viviti kollektsioon piklike kujundite ja keerduvate joonte abil huvitava ja uudishimuliku taju. Viviti tükid koosnevad painutatud 18k kollastest kuldlehtedest, mille välimine külg on kaetud musta roodiumiga. Lehekujulised kõrvarõngad ümbritsevad kõrvaklappe nii, et need on loomulikud liikumised, mis loob musta ja kulla vahel huvitava tantsu - varjates ja paljastades selle all oleva kollase kulla. Vormide omapärasus ja selle kollektsiooni ergonoomilised atribuudid pakuvad põnevat valguse, varjude, pimestamise ja peegelduste mängu.

Kõrvarõngad Ja Sõrmus

Mouvant Collection

Kõrvarõngad Ja Sõrmus Mouvanti kollektsioon on inspireeritud futurismi mõnest aspektist, näiteks itaalia kunstniku Umberto Boccioni esitatud ideedest dünaamilisuse ja immateriaalsete materjalide materialiseerimise osas. Mouvanti kollektsiooni kõrvarõngastel ja rõngal on mitu erineva suurusega kuldfragmenti, mis on keevitatud viisil, mis loob illusiooni liikumisest ja loob palju erinevaid kujundeid, sõltuvalt selle nähtavuse nurgast.

Sõrmus

Moon Curve

Sõrmus Loodusmaailm on pidevas liikumises, kuna see tasakaalustab korra ja kaose vahel. Samast pingest luuakse hea disain. Selle tugevuse, ilu ja dünaamilisuse omadused tulenevad kunstniku võimest olla loomingu ajal avatud nendele vastanditele. Valmis teos on kunstniku loendamatute valikute summa. Kõik mõtted ja ükski tunne ei anna tulemust, mis on jäik ja külm, samas kui tunne ja kontroll ei anna tööd, mis ei väljenda ennast. Nende kahe põimimine väljendab elutantsu ise.

Kleit

Nyx's Arc

Kleit Kui valgus tungib läbi akende peenikese tasemega, tekitab see esteetilise valgustuse, valgustuse, mis viib inimesed ruumisse, kui salapärane ja vaikne meel, nagu müstilise ja vaikse Nyxiga, kasutab lamineeritud kangaid ja väänake selline ilutõlgendus edasi.