Disainiajakiri
Disainiajakiri
Watchface Collection

TTMM (after time)

Watchface Collection ttmm esitleb watchface'i rakenduste kollektsiooni, mis on loodud nutitelefonide jaoks, millel on mustvalge 144 × 168 piksline ekraan, näiteks Pebble ja Kreyos. Siit leiate 15 lihtsa, elegantse ja esteetilise kellarakenduse mudelit. Kuna need on valmistatud puhtast energiast, sarnanevad nad pigem kummituste kui reaalsete asjadega. Need kellad on kõige ökonoomsemad ja keskkonnasõbralikumad, mis eales olemas olnud.

Ajakiri

Going/Coming

Ajakiri Lähte- ja saabumiste idee põhjal on see ajakiri jagatud kaheks osaks: minek / tulek. Going on seotud Euroopa linnade, reisielamuste ja näpunäidetega välismaale minekuks. Igas väljaandes on kuulsuste pass. "Rändurite vabariigi" pass sisaldab isikuandmeid selle isiku ja tema vestluse kohta. Tulekul on mõte, et parim reis on koju naasmine. See räägib kodukaunistamisest, toiduvalmistamisest, meie perega tehtavatest tegevustest ja artiklitest, et oma kodu paremini nautida.

Kalender

calendar 2013 “ZOO”

Kalender ZOO on paberkäsitöökomplekt kuue looma valmistamiseks, millest igaüks toimib kahekuulise kalendrina. Lõbutsege oma väikese loomaaiaga aasta! Elu disainiga: kvaliteetsetel disainilahendustel on võim modifitseerida ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni “Elu disainiga”.

Kellarakendus

Dominus plus

Kellarakendus Dominus plus väljendab aega originaalsel viisil. Nagu doominootükkidel olevad punktid, tähistab kolm punktirühma: tunde, kümneid minuteid ja minuteid. Kellaaega saab lugeda punktide värvist: AM roheline; kollane PM jaoks. Rakendus sisaldab taimerit, äratuskella ja helisignaale. Kõik funktsioonid on navigeeritavad, puudutades diskreetseid nurgapunkte. Sellel oli originaalne ja kunstiline kujundus, mis tutvustas 21. sajandi tegelikku ajanägu. See on kujundatud ilusas sümbioosis Apple'i kaasaskantavate seadmete ümbristega. Sellel on lihtne liides, milles on ainult paar vajalikku sõna.

Sõnumikaart

Standing Message Card “Post Animal”

Sõnumikaart Las loomapaberist valmistatud käsitöökomplekt edastab teile olulised sõnumid. Kritseldage oma sõnumit korpusesse ja saatke see koos teiste ümbrikus olevate osadega. See on lõbus sõnumikaart, mille saaja saab kokku panna ja kuvada. Kuvatakse kuus erinevat looma: part, siga, sebra, pingviin, kaelkirjak ja põhjapõder. Elu disainiga: kvaliteetsetel disainilahendustel on võim modifitseerida ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi.