Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avalik Kunst

Flow With The Sprit Of Water

Avalik Kunst Tihti saastavad kogukonna keskkonnad nende elanike isiksustevahelised ja sisemised dissonantsid, mille tagajärjeks on ümbruses nähtav ja nähtamatu kaos. Selle häire alateadlik mõju on see, et elanikud taanduvad rahutusesse. See harjumuspärane ja tsükliline agitatsioon mõjutab keha, vaimu ja vaimu. Skulptuurid suunavad, peibutavad, puhastavad ja tugevdavad ruumi positiivset "chi", keskendudes meeldivatele ja rahulikele tulemustele. Oma keskkonna nihkega suunatakse üldsus tasakaalu poole oma sisemise ja välise reaalsuse vahel.

Projekti nimi : Flow With The Sprit Of Water, Disainerite nimi : Iutian Tsai, Kliendi nimi : Chang yih hi-tech industrial park.

Flow With The Sprit Of Water Avalik Kunst

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.