Disainiajakiri
Disainiajakiri
Keraamika

inci

Keraamika Elegantsi peegel; Inci peegeldab mustvalgete värvidega pärli ilu ja on õige valik neile, kes soovivad kajastada aadelust ja elegantsi ruumides. Inci liine toodetakse suuruses 30 x 80 cm ja need kannavad valget ja musta värvi elurajoonides. Toodetud digitaalse trükitehnoloogia abil, mis on kolmemõõtmeline disain.

Projekti nimi : inci, Disainerite nimi : Bien Seramik Design Team, Kliendi nimi : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Keraamika

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.