Disainiajakiri
Disainiajakiri
Noahoidja

Only Right Here

Noahoidja Alates kaheteistkümnendast sajandist dokumenteeriti esimesed härjavõitlused näitlemise või avaliku vaatemänguna. Tänapäeval on inimeste teadvuse ärkamine sümptom üldisest globaalsest hinnangust, olles jumaliku olemuse osalised, oleme tervik. "Ainult siinsamas" sümboliseerib uut ajajärku, kus toimub agressiivse tegevuse väljasuremine, kehastades endisele kultuuripühale, ja suurt evolutsiooni sammu humanistlikul tasandil.

Kasvav Lamp

BB Little Garden

Kasvav Lamp Selle projekti eesmärk on toetada seda uut kasutusviisi, mis pakub täielikku sensoorse toiduvalmistamise kogemust. BB Väike aed on kiirgav kasvav lamp, mis soovib aromaatsete taimede köögis asuvat kohta uuesti üle vaadata. See on selgete joontega köide kui tõeline minimalistlik objekt. Klanitud disainilahendust on eriti uuritud, et see sobiks erinevate sisekeskkondadega ja annaks köögile erilise märkuse. BB väike aed on taimedele raamistik, selle puhas joon suurendab neid ega häiri lugemist.

Külglaud

una

Külglaud sujuv integratsioon on una tabeli põhiolemus. karastatud klaaspinna hälliks on kokku kolm vahtravormi. Materjalide ja nende võimaluste intensiivse kaalumise tulemus, vastupidav, kuid samas õhulise välimusega ja uskumatult kerge, on see tasakaalukuse ja armu kehastus.

Kummut

shark-commode

Kummut Kummut ühendatakse avatud riiuliga ja see annab liikumistunde ning kaks osa muudavad selle stabiilsemaks. Erinevate pinnaviimistluste ja värvitoonide kasutamine võimaldab luua erinevaid meeleolusid ja seda saab paigaldada erinevate interjööride vahel. Suletud kummut ja avatud riiul annavad illusiooni elusolendist.

Laud

Minimum

Laud Tootmisel ja transportimisel väga kerge ja lihtne. See on väga funktsionaalne disain, ehkki väliselt on see väga kerge ja ainulaadne. See seade on täielikult lahti monteeritav seade, mida saab suvalises kohas lahti võtta ja kokku panna. Pikkust saab valmistada kombineeritult, kuna see võib olla puit-metalljalad, mis on kokku pandud metallist pistikute kaudu. Jalade vormi ja värvi saab vastavalt vajadusele muuta.

Kapp

Deco

Kapp Üks kapp rippus teise kohal. Väga ainulaadne disain, mis võimaldab mööblil mitte ruumi täita, kuna kastid ei seisne põrandal, vaid ripuvad. Seda on väga mugav kasutada, kuna karbid jagunesid rühmade kaupa ja selliselt on see kasutajale väga mugav. Materjalide värvivariant on saadaval.