Disainiajakiri
Disainiajakiri
Allvalguslamp

Sky

Allvalguslamp Kerge kinnitus, mis näib hõljuvat. Mõni sentimeeter lae alla paigaldatud õhuke ja kerge ketas. See on Sky saavutatud kujunduskontseptsioon. Sky loob visuaalse efekti, mille tõttu valgusti ripub laest 5cm kaugusel, andes sellele valgusele isikupärase ja erineva stiili. Suure jõudluse tõttu sobib Sky kõrgete lagedega valgustamiseks. Kuid selle puhas ja puhas disain võimaldab seda pidada suurepäraseks võimaluseks igasuguse sisekujunduse valgustamiseks, mis soovib edastada minimaalset puudutust. Lõpuks koos disain ja etendus.

ProĹľektor

Thor

Prožektor Thor on Ruben Saldana disainitud LED-kohtvalgusti, väga suure voolavusega (kuni 4,700Lm), ainult 27–38 W (sõltuvalt mudelist) ja optimaalse soojusjuhtimisega disain, mis kasutab ainult passiivset hajumist. See teeb Thorist silma turul ainulaadse tootena. Oma klassi piires on Thoril kompaktsed mõõtmed, kuna juht on integreeritud luminesarusse. Selle massikeskme stabiilsus võimaldab meil paigaldada nii palju Thori, kui soovime, ilma et tee oleks kallutatud. Thor on LED-kohtvalgusti, mis sobib ideaalselt keskkondadesse, kus valgusvoo vajadused on suured.

Oliivikauss

Oli

Oliivikauss OLI, visuaalselt minimalistlik objekt, konstrueeriti lähtudes selle funktsioonist, konkreetsest vajadusest tulenevate šahtide peitmise ideest. Sellele järgnes vaatlus erinevate olukordade, šahtide inetuse ja oliivi ilu parandamise vajaduse kohta. Kaheotstarbelise pakendina loodi Oli nii, et pärast selle avamist rõhutaks see üllatusfaktorit. Disainer oli inspireeritud oliivi kujust ja lihtsusest. Portselani valik on seotud materjali enda väärtuse ja selle kasutatavusega.

Multifunktsionaalne Kirjutuslaud

Portable Lap Desk Installation No.1

Multifunktsionaalne Kirjutuslaud See kaasaskantava sülearvuti installi nr 1 eesmärk on pakkuda kasutajatele paindlikku, mitmekülgset, keskendunud ja korrektset tööruumi. Kirjutuslaud koosneb äärmiselt ruumi säästvast seinale paigaldatavast lahendusest ja seda võiks hoida seina vastu tasast. Bambusest valmistatud kirjutuslaud on seinatoest eemaldatav, mis võimaldab kasutajal seda kasutada kodus erinevates kohtades lapina töölauana. Laud koosneb ka ülaosas olevast soonest, mida saab kasutada telefoni või tahvelarvuti alusena toote kasutajakogemuse parandamiseks.

Vee- Ja Piiritusklaasid

Primeval Expressions

Vee- Ja Piiritusklaasid Munakujulised kaldlõikega kristallklaasid. Lihtne tilk klaasjat vedelikku, looduslik lääts, mis on püütud erksatesse kristallklaasidesse, mis raputavad rõõmsalt nende ümarust, säilitades samas oma stabiilsuse materjalide läbimõeldud paigutuse kaudu. Nende rokkimine loob pingevaba ja lõbusa atmosfääri. Prillid sobivad hoidmisel diskreetselt peopesale. Sümbioosis pehmendatud, pähklist või ksülitist - iidsest saematerjalist käsitööna valmistatud rannasõidulaevadega. Seda täiendavad ellipsikujulised pähklialused kolme või kümne klaasi jaoks ja sõrmetoidu kandik. Kandikud on nende sujuva elliptilise kuju tõttu pööratavad.

Tool

Tulpi-seat

Tool Tulpi-disain on Madalmaade disainistuudio, mis pakub imelist, originaalset ja mängulist disaini sise- ja väliskeskkonnas, pöörates suurt tähelepanu avalikule kujundusele. Marco Manders saavutas oma Tulpi-istmega rahvusvahelise tunnustuse. Pilkupüüdev Tulpi-iste lisab värvi igasse keskkonda. See on ideaalne kombinatsioon disainist, ergonoomikast ja jätkusuutlikkusest koos tohutu lõbusate teguritega! Tulpi-iste voldib automaatselt, kui sõitja üles tõuseb, tagades järgmisele kasutajale puhta ja kuiva istme! Tulpi-iste võimaldab 360-kraadise pöörde abil ise oma vaadet valida!