Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Käru

Km31

Multifunktsionaalne Käru Patrick Sarran lõi Km31 restoranide suureks kasutuseks. Peamine kitsendus oli multifunktsionaalsus. Seda käru saab kasutada ühe laua serveerimiseks eraldi või koos teistega Rootsi lauas serveerimiseks. Disainer kavandas liigendatud Krioni ülaosa, mis oli paigaldatud samale ratastega alusele, mille ta oli kavandanud paljude kärude jaoks, näiteks KEZA, hiljem Kvin, taimetee aed ja Kali, koos nimetatud K-seeriaks. Krioni kõvadus võimaldas valida täieliku kerge viimistluse koos luksusliku ehitise jaoks vajaliku vastupidavusega.

Automaatne Kohvimasin

F11

Automaatne Kohvimasin Lihtsad ja elegantsed, puhtad jooned ja kvaliteetsed materjalide viimistlus muudavad F11 disainilahenduse sobivaks professionaalseks ja koduseks keskkonnaks. Täisvärvilist 7 "puutetundlikku ekraani on äärmiselt lihtne kasutada ja intuitiivne. F11 on" ühe nupuvajutusega "masin, kus saate kiireks valimiseks kohandada oma eelistatud jooke. Tipptunniga toimetulemiseks on saadaval laiendatud oamahuti, veemahuti ja jahutuskonteiner. Patenteeritud pruulimisseade võib pakkuda survestatud espressot või survestamata tavalist kohvi ning aroomi tagavad keraamilised lamedad labad.

Turvaseade

G2 Face Recognition

Turvaseade materjalide kõrge kvaliteet ja disaini lihtsus muudavad selle turvanäituse tuvastamise seadme väljamõeldud, stiilseks ja vastupidavaks. Seespool arenenud tehnoloogiat, et muuta see maailma kiireimaks ja väga täpseks, ei saa keegi selle algoritmi petta. Veekindel, atmosfääri valgustatud toode tagaküljel, et luua ümbritseva meeleolu ka kõige külmemates kontorites. Kompaktne suurus võimaldab seda paigaldada peaaegu kõikjale ja kuju võimaldab seda horisontaalselt või vertikaalselt paigutada.

Arenev Mööbel

dotdotdot.frame

Arenev Mööbel Kodud kasvavad väiksemaks, seetõttu vajavad nad mitmekülgset kerget mööblit. Dotdotdot.Frame on esimene mobiilne kohandatav mööblisüsteem turul. Tõhusa ja kompaktse raami saab seina külge kinnitada või sellele toetuda, et seda oleks lihtne kodus ümber paigutada. Ja selle kohandatavus tuleneb 96 august ja laienevast lisavarustusest, mis nendesse kinnitatakse. Kasutage ühte või ühendage mitu süsteemi vastavalt vajadusele - seal on lõpmatu kombinatsioon.

Jäävorm

Icy Galaxy

Jäävorm Loodus on alati olnud disainerite üks olulisemaid inspiratsiooniallikaid. Idee jõudis disainerite mõttesse, uurides Milk Way Galaxy ruumi ja pilti. Selle disaini kõige olulisem aspekt oli ainulaadse vormi loomine. Paljud turul olevad disainilahendused keskenduvad kõige selgema jää tegemisele, kuid selles esitatud kujunduses keskendusid disainerid tahtlikult mineraalide vormidele, kui vesi muutub jääks, et olla selgemini, et disainerid muutsid loodusliku defekti ilusaks efektiks. See kujundus loob spiraalse sfäärilise vormi.

Ümberkujundav Rattaparkla

Smartstreets-Cyclepark™

Ümberkujundav Rattaparkla Smartstreets-Cyclepark on mitmekülgne, sujuvamaks muudetud jalgratta parkimisvõimalus kahele jalgrattale, mis sobib mõne minutiga, et võimaldada jalgratta parkimisvõimaluste kiiret parandamist kogu linnapiirkonnas, lisamata tänavapildile rämpsust. Seadmed aitavad vähendada jalgrattavargusi ja neid saab paigaldada ka kõige kitsamatele tänavatele, vabastades olemasolevast infrastruktuurist uue väärtuse. Roostevabast terasest valmistatud seadmed võivad olla RAL-i värviga sobitatud ja kaubamärgiga kohalikele omavalitsustele või sponsoritele. Seda saab kasutada ka jalgrattamarsruutide tuvastamiseks. Seda saab ümber konfigureerida, et see sobiks mis tahes suuruse või stiili veeruga.