Disainiajakiri
Disainiajakiri
Perekeskus

Funlife Plaza

Perekeskus Funlife Plaza on laste vaba aja veetmise ja harimise jaoks mõeldud perekeskus. Eesmärk on luua võidusõiduautode koridor, et lapsed saaksid vanemate ostude ajal autodega sõita, lastele mõeldud puumaja valvab ja mängib seal sees, varjatud kaubanduskeskuse nimega "lego" lagi, mis inspireerib lapsi. Lihtne valge punase, kollase ja sinise taustaga, laske lastel seda seintel, põrandal ja tualetis joonistada ja värvida!

Sisekujundus

Suzhou MZS Design College

Sisekujundus See projekt asub Suzhous, mis on tuntud Hiina traditsioonilise aiakujunduse järgi. Disainer püüdis ühendada nii oma modernistlikke tundeid kui ka Suzhou rahvakeeli. Kujundus võtab näpunäiteid Suzhou traditsioonilisest arhitektuurist, kasutades lubjatud krohviseinu, kuuuksi ja keerukat aiaarhitektuuri, et Suzhou rahvakeelt kaasaegses kontekstis uuesti ette kujutada. Sisustus taastati taaskasutatud okste, bambuse ja õleköitega koos õpilaste osalusega, mis andis sellele haridusruumile erilise tähenduse.

Sõnumside Tool

Kepler 186f

Sõnumside Tool Kepler-186f tugitooli konstruktsiooniline alus on terasest traadist joodetud võre, millele tammest nikerdatud elemendid kinnitatakse messingist varrukate abil. Armatuuri kasutamise erinevad võimalused sobivad kokku puidust nikerdatud ja juveliiride elementidega. See kunstiobjekt kujutab endast katset, milles on ühendatud erinevad esteetilised põhimõtted. Seda võiks kirjeldada kui "barbaarset või uut barokki", milles on ühendatud karm ja peen vorm. Improvisatsiooni tulemusena muutus Kepler mitmekihiliseks, ümbritsetud alltekstide ja uute detailidega.

Parameetriline Disain

Titanium Choker

Parameetriline Disain Kujunduslikult kasutab IOU parameetriliste mudelite loomiseks 3D-simulatsioonitarkvara, mis sarnaneb stiiliga, mille Zaha Hadid arhitektuurimaailmas võitis. Materiaalselt esitab IOU eksklusiivseid 18-kuldsete logodega titaanist esemeid. Titaan on ehetes kõige kuumem, kuid sellega on raske töötada. Selle ainulaadsed omadused muudavad tükid mitte ainult väga kergeks, vaid annavad võimaluse teha neist peaaegu kõik spektri värvid.

Jälgige Tähelepanu Ad-On

ND Lens Gear

Jälgige Tähelepanu Ad-On ND LensGear reguleerib enesekeskselt erineva läbimõõduga objektiividele täpselt. ND LensGear seeria katab kõik läätsed välja nagu ükski teine saadavalolev LensGear. Lõikamine ja painutamine puudub: pole enam kruvikeerajaid, kulunud rihmasid ega tüütuid rihmade jääke, mis välja jäävad. Kõik sobib nagu võlu. Ja veel üks pluss, selle tööriistavaba! Tänu nutikale disainile keskendub see objektiivi ümber õrnalt ja kindlalt.

AdapterisĂĽsteem Professionaalseks Filmimiseks

NiceDice

Adapterisüsteem Professionaalseks Filmimiseks NiceDice-System on esimene multifunktsionaalne adapter kaameratööstuses. See muudab üsna nauditavaks erinevate kaubamärkide erineva paigaldusstandardiga varustuse - näiteks tuled, monitorid, mikrofonid ja saatjad - kinnitamise kaamerate külge täpselt sellisel viisil, nagu nad vastavalt olukorrale vajavad. Isegi uusi arenevaid paigaldusstandardeid või äsja ostetud seadmeid saab ND-süsteemi hõlpsasti integreerida, lihtsalt uue adapteri hankimisel.