Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Jiao Tang

Restoran Projekt on Hiinas Chengdus asuv hotpot-restoran. Disaini inspiratsioon pĂ€rineb Neptuuni inimese ja looduse harmoonilisest koos eksisteerimisest. Restoran on korraldatud seitsme kujundusteemaga, et illustreerida lugusid Neptuunist. Filmi ja televisiooni, kunsti, teaduse ja tehnoloogia kontseptsioonid, mööbli, lampide, lauanĂ”ude jms originaalne dekoratiivne kujundus pakuvad kĂŒlastajatele dramaatilisi ĂŒmbritsevaid elamusi. Materjali kollokatsioon ja kontrastsed vĂ€rvid loovad ruumi atmosfÀÀri. Ruumidevahelise suhtluse ja tarbijakogemuse suurendamiseks rakendatakse mehaanilist paigalduskunsti.

Salong

BeantoBar

Salong Selle kujunduse oluline element oli kasutatud materjalide atraktiivsuse esiletoomine. Peamine kasutatud materjal oli lÀÀnepunane seeder, mida kasutatakse ka nende esimeses kaupluses Jaapanis. Materjali nĂ€itamiseks viis Riki Watanabe ĂŒles mosaiikmustri, kuhjates tĂŒkid ĂŒkshaaval nagu parkett, kasutades materjalide olemust ebaĂŒhtlastes vĂ€rvides. Vaatamata samade materjalide kasutamisele suutis Riki Watanabe neid vĂ€lja lĂ”igates edukalt vĂ€ljendeid varieerida sĂ”ltuvalt vaatenurgast.

RÔngas

Wishing Well

RĂ”ngas Oma unistustes roosiaias kĂ€ies tuli Tippy vastu roosidega ĂŒmbritsetud kaevu. Seal vaatas ta kaevu sisse ja nĂ€gi öötĂ€htede peegeldust ning esitas soovi. ÖötĂ€hti tĂ€histavad teemandid ja rubiin sĂŒmboliseerib tema sĂŒgavaimat kirge, unistusi ja lootusi, mida ta soovides hĂ€sti tegi. Sellel disainil on kohandatud roosilĂ”ikus, kuusnurkne rubiinkĂŒĂŒnis, mis on valmistatud 14K tahkest kullast. Naturaalsete lehtede tekstuuri nĂ€itamiseks on nikerdatud vĂ€ikesed lehed. RĂ”ngasriba toetab lamedat ĂŒlaosa ja kĂ”verdub veidi sissepoole. RĂ”ngasuurused tuleb matemaatiliselt arvutada.

Restoran

Nanjing Fishing Port

Restoran Projekt on ĂŒmberkorraldatud kolme korrusega restoran Nanjingis, pindala on umbes 2000 ruutmeetrit. Lisaks toitlustamisele ja koosolekutele on saadaval tee- ja veinikultuur. Dekoor seob omavahel erksa uue hiinlase tunde laest kuni kivi paigutuseni pĂ”randal. Lagi on kaunistatud hiina iidsete sulgude ja katustega. See moodustab laes disaini peamise elemendi. Uue hiinlase tunnet tĂ€histavad materjalid nagu puuspoon, kuldne roostevaba teras ja maal segatakse kokku, et luua uus hiinlaste tunneteruum.

Jalgrattakiiver

Voronoi

Jalgrattakiiver Kiiver on inspireeritud looduses laialt levinud 3D Voronoi struktuurist. Parameetrilise tehnika ja bioonika kombinatsioonil on jalgrattakiiveril parandav vĂ€line mehaaniline sĂŒsteem. See erineb tavapĂ€rasest helveste kaitsekonstruktsioonist selle parandamata bioonilises 3D-mehaanilises sĂŒsteemis. VĂ€lisjĂ”u mĂ”jul nĂ€itab see struktuur paremat stabiilsust. Kerguse ja ohutuse tasakaalus on kiivri eesmĂ€rk pakkuda inimestele mugavamat, moodsamat ja ohutumat isiklikku kaitset pakkuvat jalgrattakiiverit.

Söögituba Ja Töötamine

Eatime Space

Söögituba Ja Töötamine KÔigil inimestel on Ôigus olla seotud aja ja mÀluga. SÔna Eatime kÔlab hiina keeles aja jÀrgi. Söögikohad pakuvad kohti, kus julgustatakse inimesi rahus sööma, töötama ja meelde tuletama. Aja mÔiste on tihedalt seotud töötoaga, mis aja möödudes on muutunud. Töötoa stiilist lÀhtuvalt hÔlmab disain ruumi rajamise pÔhielementidena tööstuse struktuuri ja keskkonda. Söömaaeg avaldab aimu disaini puhtaimale kujule, segades peeneid elemente, mis pakuvad nii tooreid kui ka viimistletud sisekujundusi.