Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veebisait

Illusion

Veebisait Ajakiri Scene 360 käivitas Illusioni 2008. aastal ja sellest saab kiiresti enam kui 40 miljoni külastusega kõige edukam projekt. Veebisait on pühendatud imelise loomingu esindamisele kunstis, disainis ja filmis. Alates hüperrealistlikest tätoveeringutest ja lõpetades uimastatavate maastikupiltidega, paneb valik postitusi lugejaid sageli ütlema: WOW!

Projekti nimi : Illusion, Disainerite nimi : Adriana de Barros, Kliendi nimi : Illusion.

Illusion Veebisait

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.