Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sigaret / Kummikott

Smartstreets-Smartbin™

Sigaret / Kummikott Smartbin ™ on unikaalsete võimalustega mitmekordne patenteeritud prügikonteiner, mis täiendab olemasolevat tänavainfrastruktuuri paigaldust kaksikuna, tahaplaanile ümber ükskõik millise suuruse või kujuga lampposti või viitade posti või soolovormingus seintele, piirdele ja soklitele. See vabastab olemasolevate tänavate varadest uue, ootamatu väärtuse, et luua mugavate, etteaimatavalt paiknevate sigarettide ja kummi allapanu prügikastide võrgud, mis on alati käeulatuses, lisamata tänavapildile segadust. Smartbin muudab tänavahooldust kogu maailma linnades, võimaldades tõhusalt reageerida sigareti- ja kummiliivale.

Projekti nimi : Smartstreets-Smartbin™, Disainerite nimi : SMARTSTREETS LTD, Kliendi nimi : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Sigaret / Kummikott

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.