Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hüpervagun

Shayton Equilibrium

Hüpervagun Shaytoni tasakaal tähistab puhast hedonismi, perverssust neljal rattal, abstraktset mõistet enamusele inimestele ja unistuste teostumist vähestele õnnelikele. See kujutab ülimat naudingut, uut ettekujutust ühest punktist teise jõudmiseks, kus eesmärk pole nii oluline kui kogemus. Shayton on loodud selleks, et avastada materiaalsete võimaluste piirid, katsetada uusi alternatiivseid rohelisi tõukejõude ja materjale, mis võiksid jõudlust parandada, säilitades samas hüperkarbi sugupuu. Järgmine etapp on investori leidmine ja Shaytoni tasakaalu saavutamine.

Projekti nimi : Shayton Equilibrium, Disainerite nimi : Andrej Stanta, Kliendi nimi : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium Hüpervagun

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.