Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ühendatud Käekell

COOKOO

Ühendatud Käekell COOKOO ™, maailma esimene disainitud nutikell, mis ühendab analoogliikumise digitaalse ekraaniga. Ülimalt puhaste joonte ja nutikate funktsioonide ikoonilise kujunduse abil kuvatakse kellal teie nutitelefoni või iPadi eelistatud märguanded. Tänu COOKOO App ™ -ile saavad kasutajad oma ühendatud elu kontrolli all hoida, valides, milliseid märguandeid ja teateid nad tahavad saada oma randmele. Kohandatava nupu COMMAND vajutamine võimaldab kaamerat kaugjuhtimispuldil käivitada, muusika taasesitust kaugjuhtimispuldil, ühe nupuvajutusega Facebooki sisselogimist ja paljusid muid võimalusi kasutada.

Projekti nimi : COOKOO, Disainerite nimi : CONNECTEDEVICE Ltd, Kliendi nimi : COOKOO, a new brand created 2012 by ConnecteDevice Limited..

COOKOO Ühendatud Käekell

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.