Disainiajakiri
Disainiajakiri
Karastusjookide Pakendid

Coca-Cola Tet 2014

Karastusjookide Pakendid Et luua Coca-Cola purkide seeria, mis levitaks miljoneid Tết soove kogu riigis. Nende soovide vormistamiseks kasutasime Coca-cola sümbolit Tết (pääsuke lind). Iga purgi jaoks valmistati sadu käsitsi joonistatud pääsukesi, mis paigutati hoolikalt kohandatud skripti ümber, mis koos moodustavad rea tähendusrikkaid vietnami soove. "An" tähendab rahu. "Tài" tähendab edu, "Lộc" tähendab jõukust. Neid sõnu vahetatakse kogu puhkuse ajal laialdaselt ja need kaunistavad traditsiooniliselt Tếti teenetemärke.

Eksklusiivveinide Piiratud Seeria

Echinoctius

Eksklusiivveinide Piiratud Seeria See projekt on mitmes mõttes ainulaadne. Kujundus pidi kajastama kõnealuse toote ainulaadset iseloomu - eksklusiivset autorveini. Lisaks oli nõue edastada toote nimetuses sügav tähendus - ülivõrre, pööripäev, öö ja päeva kontrast, mustvalge, avatud ja varjatud. Kujunduse eesmärk oli kajastada öösel peidetud saladust: öise taeva ilu, mis meid nii väga hämmastab, ja tähtkujudesse ja sodiaagis peidetud müstiline mõistatus.

Raamat

Brazilian Cliches

Raamat Brasiilia klišeede koostamisel kasutati pilte Brasiilia kõrgklassi klišeede kataloogist. Kuid selle tiitli põhjus ei tulene ainult klišeedest, mida selle illustratsioonide kompositsioonil kasutatakse. Igal leheküljel kordamööda puutume kokku Brasiilia klišeedega: ajaloolistega, nagu näiteks portugallaste saabumine, põlis-indiaanlaste katehheerimine, kohvi- ja kuldmajandustsüklid ... see hõlmab isegi Brasiilia tänapäevaseid klišeesid, täis liiklusummikuid, võlad, suletud korterelamud ja võõrandumine - kujutatud ebareaalses kaasaegses visuaalses narratiivis.

Orgaaniline Oliiviõli

Epsilon

Orgaaniline Oliiviõli Epsiloni oliiviõli on orgaaniliste oliivisalude piiratud koguses toode. Kogu tootmisprotsess toimub käsitsi, kasutades traditsioonilisi meetodeid, ja oliiviõli villitakse filtreerimata. Kujundasime selle paketi välja, soovides tagada, et tarbija võtab veskist ilma muutmiseta vastu väga toitainerikka toote tundlikke komponente. Kasutame mähkmega kaitstud pudelit Quadrotta, mis on seotud nahaga ja asetatud käsitsi valmistatud puidust kasti, mis on suletud tihendusvahaga. Nii et tarbijad teavad, et toode tuli otse veskist ilma igasuguse sekkumiseta.

Kalender

calendar 2013 “Safari”

Kalender Safari on paberloomade kalender. Vajutage detailid lihtsalt välja, voltige kokku ja kinnitage. Tehke 2011. aasta oma eluslooduse kohtumiste aastaks! Elu disainiga: kvaliteetsetel disainilahendustel on võim modifitseerida ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni “Elu disainiga”.