Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pakend

Winetime Seafood

Pakend Winetime Seafood sarja pakendikujundus peaks näitama toote värskust ja usaldusväärsust, see peaks konkurentidest soodsalt erinema, olema harmooniline ja arusaadav. Kasutatavad värvid (sinine, valge ja oranž) loovad kontrasti, rõhutavad olulisi elemente ja kajastavad brändi positsioneerimist. Välja töötatud ainulaadne kontseptsioon eristab sarja teistest tootjatest. Visuaalse teabe strateegia võimaldas tuvastada sarja tootevaliku ning illustratsioonide kasutamine fotode asemel muutis pakendi huvitavamaks.

Projekti nimi : Winetime Seafood, Disainerite nimi : Olha Takhtarova, Kliendi nimi : SOT B&D.

Winetime Seafood Pakend

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.