Disainiajakiri
Disainiajakiri
Reklaam

Insect Sculptures

Reklaam Iga tükk oli käsitsi meisterdatud putukate skulptuuride loomiseks, mis on inspireeritud nende keskkonnast ja söödavast toidust. Kunstiteost kasutati Doomi veebisaidi kaudu üleskutseks tegevusele ka konkreetsete majapidamiskahjurite tuvastamiseks. Nende skulptuuride jaoks kasutatud elemendid saadi prügimägedest, prügimägedest, jõesängidest ja supermarketitest. Kui iga putukas oli kokku pandud, pildistati ja retušeeriti neid Photoshopis.

Projekti nimi : Insect Sculptures, Disainerite nimi : Chris Slabber, Kliendi nimi : Chris Slabber.

Insect Sculptures Reklaam

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.