Disainiajakiri
Disainiajakiri
3D-Animatsioon

Alignment to Air

3D-Animatsioon Mis puutub loomingulisesse kirjaanimatsiooni, siis Jin alustas tähestikust A. Ja kontseptsioonietapile jõudes püüdis ta näha aktiivsemaid, kuid samal ajal organiseerivaid filosoofiaid kajastavaid jõulisemaid meeleolusid. Tee ajal tulid ta vastuoluliste sõnadega, seistes põhjalikult oma idee eest, näiteks selle projekti pealkirjaks õhus joondumine. Seda silmas pidades esitab animatsioon esimese sõna täpsemad ja delikaatsemad hetked. Teisest küljest on see viimase tähe ilmutamiseks üsna paindlik ja lahti.

Projekti nimi : Alignment to Air, Disainerite nimi : Jin Jeon, Kliendi nimi : Jin Jeon(J2Motion).

Alignment to Air 3D-Animatsioon

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.